Oferty pracy IT w Jeleniej Górze

CodeTwo to firma zajmująca się tworzeniem oprogramowania na platformy Microsoft Exchange Server, Office 365 i Outlook. Obecnie zatrudniamy około 60 pracowników w dwóch biurach w Jeleniej Górze oraz we Wrocławiu. Pracujemy 5 dni w tygodniu. W pracy możemy pojawiać się między 8 a 10, nie licząc działu obsługi klienta, który pracuje w trybie trzy zmianowym. Dbając o naszych pracowników i ich satysfakcję z pracy, oferujemy im różne benefity pozapłacowe (Multisport, ubezpieczenie grupowe, szkolenia, imprezy integracyjne, czas wolny na samokształcenie, obiady firmowe, czy też FruitDay).

Chcesz z nami pracować? Dowiedz się jak wygląda proces rekrutacji:)

Proces rekrutacji różni się w zależności od stanowiska pracy. W większości przypadków pierwszym etapem rekrutacji jest standardowo selekcja aplikacji i dokumentów przesłanych przez kandydatów. Jeśli zainteresuje nas Twoje CV, spodziewaj się telefonu celem weryfikacji Twoich umiejętności językowych lub celem zaproszenia Ciebie do siedziby naszej firmy, gdzie będziemy mogli lepiej się poznać. Do każdego kandydata podchodzimy indywidualnie, a proces rekrutacji przebiega w sympatycznej atmosferze. Na większość stanowisk przygotowujemy również testy sprawdzające wiedzę osób aplikujących. Nie musisz jednak się stresować, nie gryziemy :)

Jeśli chciałbyś zostać programistą, ale nie masz jeszcze doświadczenia w programowaniu, przeczytaj jak wygląda ścieżka programisty w CodeTwo.

Obecnie poszukujemy osób na stanowiska:

  • Młodszy Programista C#
  • Programista C#
  • Specjalista ds. Marketingu (język niemiecki)
  • Specjalista ds. Obsługi Klienta (język niemiecki)
  • Praktykant/Junior Działu Marketingu.
  • Młodszy Specjalista ds. Obsługi Klienta (język angielski)
  • Specjalista ds. Sprzedaży (język angielski)

Jeśli uważasz, że mógłbyś wzbogacić naszą firmę swoją osobą, mimo że akurat teraz nie szukamy osób o Twoim profilu zawodowym – zostaw nam swoje CV.
Dowiedz się więcej jak pracuje się w CodeTwo i co sądzą o nas nasi pracownicy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Administratorem Twoich danych osobowych jest CodeTwo sp. z o.o. sp. k.
Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności.