Oferta pracy w Dziale Marketingu CodeTwo

Poszukujemy kandydata do pracy na stanowisku Specjalisty ds. e-Marketingu, który będzie odpowiedzialny za prowadzenie działań promujących produkty CodeTwo na rynkach niemieckojęzycznych. Jeśli zatem szukasz ciekawego zajęcia w nowoczesnej organizacji, masz doświadczenie w obszarze e-marketingu i władasz doskonale językiem niemieckim, dołącz do nas…

CodeTwo jest firmą softwarową, tworzącą wyspecjalizowane aplikacje na platformy Microsoft Office Outlook i Exchange Server. Nasze rozwiązania usprawniają pracę blisko 10 tys. firm i instytucji z ponad 90 krajów. Siedziba spółki mieści się w Jeleniej Górze, położonej w Kotlinie Jeleniogórskiej – jednym z najpięknięjszych rejonów Polski.

Dział Marketingu CodeTwo jest odpowiedzialny za tworzenie strategii oraz wdrażanie wszelkich działań związanych z rozpowszechnianiem naszego oprogramowania na całym świecie. Poza globalnymi akcjami marketingowymi, prowadzimy aktywności skierowane na wybrane rynki. W związku z rozwojem naszej działalności w Europie, poszukujemy obecnie osoby, która wsparłaby Zespół firmy w aktywnościach skierowanych do Klientów niemieckojęzycznych.

Pracując w Dziale Marketingu, będziesz mieć okazję poznać najnowsze techniki promocji w Internecie, uczestniczyć w realizacji ciekawych projektów marketingowych i współtworzyć politykę produktową firmy. Do Twoich obowiązków należałoby m.in.:

– tworzenie treści marketingowych,
– redagowanie bloga CodeTwo,
– przygotowywanie i dystrybucja newsletterów do Klientów,
– dbanie o dedykowane rynkowi niemieckojęzycznemu strony www CodeTwo,
– współtworzenie planów aktywności marketingowych oraz ich wdrażanie,
– i wiele innych ciekawych wyzwań.

W CodeTwo rozwiniesz swoje umiejętności w gronie młodych marketerów, którzy wspólnie tworzą prawdziwie wybuchową mieszankę kreatywności i doświadczenia. Przede wszystkim jednak, będziesz mógł/mogła realnie wpływać na proces budowania unikalnej, globalnej marki produktów CodeTwo, z których już dziś korzysta milion użytkowników.

Jeśli spełniasz wspomniane wyżej wymagania, aplikuj już dziś! Zapraszamy do CodeTwo!

Sprawdź pozostałe oferty i dowiedz się więcej o pracy w CodeTwo
Strona główna CodeTwo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Administratorem Twoich danych osobowych jest CodeTwo sp. z o.o. sp. k.
Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności.