Nowy program CodeTwo już wkrótce

Minęły niecałe 3 miesiące od premiery naszej ostatniej nowości na Exchange Server (CodeTwo Exchange Rules Pro), a być może już niedługo będziemy mogli pochwalić się kolejnym nowym programem, tym razem pod Outlooka. Nasi programiści pracowali nad nim przez ostatnie klika tygodni, a obecnie ich praca dobiega końca. Wychodzi na to, że w naszym zespole na dobre zagnieździł się niespokojny duch, który nie pozwala nam funkcjonować normalnie, jeżeli  na horyzoncie nie pojawiają się nowe wyzwania. :)

Nowy program wkrótce

CodeTwo Outlook Sync, bo tak będzie brzmiała nazwa nowego programu, będzie umożliwiał synchronizację programu Microsoft Outlook pomiędzy dwoma komputerami połączonymi ze sobą w lokalnej sieci. Będzie to idealna alternatywa dla tych z was, którzy chcieliby synchronizować dane w dwuosobowym zespole bez konieczności kupowania droższych rozwiązań przeznaczonych dla większych środowisk. Wygląda interesująco? Zapewniamy, że działa jeszcze lepiej i już nie możemy się doczekać, kiedy oddamy program w wasze ręce.

CodeTwo Outlook Sync jest aktualnie w fazie testów. Gdy tylko wprowadzimy ostatnie poprawki, będzie dostępny na naszej stronie w dwóch wersjach: jako freeware i nieco bardziej rozszerzonej wersji “pro”.

Bądźcie czujni!

Strona domowa CodeTwo
Inne rozwiązania CodeTwo

2 thoughts on “Nowy program CodeTwo już wkrótce


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Administratorem Twoich danych osobowych jest CodeTwo sp. z o.o. sp. k.
Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności.