Nowy program CodeTwo do administracji poczty e-mail na MS Exchange Server

Zapewne niektórych z Was doszły już słuchy o naszym nowym, zaawansowanym programie o nazwie CodeTwo Exchange Rules Pro, służącym do automatycznego zarządzania wiadomościami e-mail na Microsoft Exchange Server. Czym dokładnie różni się on od programu CodeTwo Exchange Rules, który sprawnie dodaje profesjonalne stopki i podpisy do wiadomości email? Otóż, CodeTwo Exchange Rules Pro jest wielofunkcyjnym i rozbudowanym systemem administracji poczty na MS Exchange Server. Nie tylko pozwala on na szybkie i automatyczne implementowanie oraz testowanie profesjonalnych stopek i podpisów mailowych, ale także umożliwia on kontrolę treści wiadomości (skanowanie, filtrowanie, szyfrowanie), ustalenie jej obiegu wewnątrz oraz na zewnątrz firmy (funkcje: blokuj, prześlij dalej, wyślij Autoodpowiedź), automatyczną kompresję załączników i wiele więcej.

Nasz nowy produkt już oficjalnie widnieje na anglojęzycznej stronie CodeTwo. Zapraszamy do zapoznania się z funkcjonalnością programu oraz serią pomocnych instruktaży video. Z racji tego, że liczba użytkowników CodeTwo Exchange Rules Pro sukcesywnie rośnie, na naszym angielskim blogu publikujemy porady dotyczące popularnych funkcji programu – zainteresowanych zachęcamy do wglądu. Polskojęzyczna prezentacja programu CodeTwo Exchange Rules Pro ukaże się już wkrótce na oficjalnej stronie CodeTwo.

CodeTwo Exchange Rules Pro na angielskiej stronie CodeTwo
Przetestuj za darmo CodeTwo Exchange Rules Pro
Zobacz video-prezentację programu CodeTwo Exchange Rules Pro

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Administratorem Twoich danych osobowych jest CodeTwo sp. z o.o. sp. k.
Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności.