Nowe geolokalizacje dla CodeTwo Email Signatures for Office 365: West Europe i West US

Nasz sztandarowy produkt do zarządzania stopkami w Office 365 – CodeTwo Email Signatures for Office 365 – ma teraz dwie nowe geolokalizacje: West Europe i West US. West Europe leży już niemal po sąsiedzku, w Holandii, i jest obecnie serwerem znajdującym się najbliżej naszego kraju. W sumie, można teraz wybierać spośród 7 różnych geolokalizacji: North Europe, West Europe, North Central US, West US, UK South, Australia East oraz Canada East. Dla zobrazowania obecnego etapu naszej misji podboju świata (podpisów email) poniżej zamieszczamy mapkę.

nowe geolokalizacje serwerów Email Signatures for Office 365 - West Europe, West US

Wybór jednej z siedmiu powyższych lokalizacji serwera Azure™ odpowiedzialnego za dodawanie stopek jest możliwy w Panelu Admina w trakcie procesu rejestracji tenanta. Jeśli tenant jest już zarejestrowany, zmiana geolokalizacji to żaden problem, wystarczy że skontaktujesz się z nami. My zajmiemy się zmianą serwera obsługującego stopki na dowolny, wybrany przez Ciebie. Proces ten nie wiąże się z przerwą w dostępności usług ani zmianą ustawień, podpisy i noty prawne będą dodawane jak zawsze.

Z powodów bezpieczeństwa, prosimy o kontakt z adresu e-mail powiązanego z kontem użytkownika CodeTwo Email Signature for Office 365. Dzięki temu, będziemy mieć pewność że osoba kontaktująca się z nami jest upoważniona do zarządzania daną subskrypcją.

Przetestuj CodeTwo Email Signatures for Office 365 za darmo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Administratorem Twoich danych osobowych jest CodeTwo sp. z o.o. sp. k.
Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności.