Nowa wersja CodeTwo Exchange Rules: Ulepszone zarządzanie prawami dostępu

Na naszych stronach dostępne są już nowe wersje CodeTwo Exchange Rules 2016, 2013, 2010, 2007 i CodeTwo Exchange Rules Pro – naszych programów do zarządzania podpisami, notami prawnymi, brandingiem i innymi aspektami zawartości i przepływu poczty email na serwerze Exchange.

Poprawka CodeTwo Exchange Rules już dostępna!

Ulepszone zostały takie obszary jak zdalny dostęp i konfiguracja reguł pocztowych, zarządzanie prawami dostępu do reguł, śledzenie zmian wprowadzonych przez zdalnych użytkowników i administratorów. Poprawiliśmy także kilka drobnych błędów.

Szczegółowe listy wprowadzonych zmian dostępne są na stronach historii wersji poszczególnych programów (linki na końcu artykułu).

Oparte na rolach zdalne zarządzanie podpisami, zawartością i przepływem poczty email

W dawnych czasach, zawsze kiedy dział marketingu lub sprzedaży danej firmy chciał zaimplementować obejmujący całą organizację spójny podpis email, ustawić profesjonalne automatyczne potwerdzenie otrzymania wiadomości, lub stworzyć regułę transportową przekierowującą maile do współdzielonej skrzynki, jedynym sposobem było zwrócenie się z tym do “sysadmina”.

W takim modelu pracy drobna poprawka puchła niekiedy do rozmiarów między-działowego projektu obejmującego długie wymiany maili, badania, wyjaśnienia, negocjacje, itd. Krótko mówiąc – niepotrzebna strata czasu i zasobów.

Problem ten rozwiązują nowe wersje CodeTwo Exchange Rules i CodeTwo Exchange Rules Pro. Pozwalają bowiem administratorom na bezpieczne delegowanie zadań innym pracownikom na różnych poziomach granularności.

Na przykład, grafik może otrzymać uprawnienia wyłącznie do edycji szablonów podpisów email; marketer prawa do zarządzania warunkami i wyjątkami, na podstawie których owe podpisy będą dodawane; ich przełożona może teraz posiadać szerszy dostęp do obejmujący także tworzenie i kasowanie reguł, i tak dalej.

Prawa dostępu przydzielane są w ramach ról, które mogą obejmować użytkowników AD, grupy AD, a także zabezpieczone nawtywne konta użytkowników. Potem, wystarczy że użytkownik końcowy uruchomi na swoim komputerze Panel Administracyjny programu, i może od razu pracować w wyznaczonych ramach.

Konsola zarządzania prawami dostępu do reguł CodeTwo Exchange Rules

Śledzenie zmian w regułach, kategorie, i inne funkcje…

Dzięki nowym wersjom CodeTwo Exchange Rules zarządzanie brandingiem, przepływem i innymi aspektami poczty na Microsoft Exchange ma potencjał stać się niemal całkowicie kolaboratywnym zadaniem.

Mając to na uwadze, wprowadziliśmy też w naszych aplikacjach ulepszenia pozwalające na łatwiejsze zorientowanie się w działaniach współpracowników:

  • Wyświetlanie bezpośrednio w Panelu Administracyjnym informacje na temat tego tego kto stworzył regułę, ostatnio ją zmodyfikował, oraz kiedy i w ramach jakiej roli wykonane zostały te działania.
  • Reguły można teraz oznaczać kategoriami o edytowalnych nazwach i opisach.
  • Możliwe jest zaznaczenie jednocześnie wielu reguł i działanie na zaznaczonych grupach.
  • Aplikacje pozwalają teraz na przeciąganie i upuszczenie reguł.
  • Na liście reguł dostępna jest opcja filtrowania.

Pobierz nową wersję!

Nowe wersje CodeTwo Exchange Rules i CodeTwo Exchange Rules Pro dostępne są już na naszych stronach:

Pobierz nową wersję CodeTwo Exchange Rules Pro

Pobierz nową wersję CodeTwo Exchange Rules

W celu zaktualizwoania starej wersji programu, pobierz najnowszą wersję i zainstalują ją nad istniejącą.

WAŻNE: W zależności od tego jaką wersję CodeTwo Exchange Rules lub CodeTwo Exchange Rules Pro posiadasz obecnie, aktualizacja do nowej wersji może wymagać płatności. Darmowe aktualizacje możliwe są gdy pierwsza cyfra kupionej przez Ciebie wersji programu jest identyczna z pierwszą cyfrą nowej wersji (np. aktualizacja z wersji 1.2 do 1.3).

W razie jakichkolwiek wątpliwości, prosimy o kontakt! Jesteśmy owtarci 24 godziny na dobę, od poniedziałku do piątku.

Strony historii wersji: CodeTwo Exchange Rules Pro, CodeTwo Exchange Rules 2016CodeTwo Exchange Rules 2013CodeTwo Exchange Rules 2010CodeTwo Exchange Rules 2007

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Administratorem Twoich danych osobowych jest CodeTwo sp. z o.o. sp. k.
Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności.