Nowa aktualizacja programów Exchange Rules 2013, 2010, 2007 i PRO!

Właśnie opublikowaliśmy aktualizację naszych programów z rodziny CodeTwo Exchange Rules i CodeTwo Exchange Rules Pro. Aktualizacja zawiera poprawki błędów i kilka usprawnień naszych aplikacji do zarządzania stopkami i notami prawnymi na serwerze Exchange. Najważniejsze zmiany to nowy silnik edytora HTML, a także nowa funkcjonalność linków social media w stopkach mailowych. Nasi programiści zajęli się także kilkoma drobnymi błędami, które zostały zgłoszone przez użytkowników.

Nowy edytor HTML

Nasz edytor HTML został tak naprawdę napisany całkowicie od nowa. Chociaż interface został taki sam, jego wewnętrzny silnik jest już zupełnie inny. Naszym celem było usprawnienie ogólnej wydajności aplikacji oraz poprawa warstwy funkcjonalnej. Skończyło się na napisaniu zupełnie nowego kodu edytora, który nie tylko poprawił szybkość jego działania, ale także wyeliminował wiele mniejszych niedoskonałości poprzedniej wersji.  Wewnętrzne testy wykazały zauważalną poprawę w tej dziedzinie. Nie możemy doczekać się poznania Waszych opinii po instalacji aktualizacji w Waszych środowiskach!

Linki do Social Media

Nowy edytor zyskał także nową funkcję, która może okazać się szczególnie przydatna w email marketingu. Od tej pory możliwe jest wykorzystywanie nowych placeholderów social media w stopkach mailowych, które zawierać mogą linki, ikony i etykiety profili użytkowników portali społecznościowych. Funkcjonalność ta jest dostępna bezpośrednio z głównej belki edytora i pozwala administratorowi dostosować każdy link według schematu, który sam wybierze. Na przykład, adres URL do profili użytkowników może być zaciągany bezpośrednio z niestandardowych atrybutów Active Directory. Odpowiednie formaty linków do popularnych portali społecznościowych są już uwzględnione w naszym programie. Wstawianie linków do social media

Zaktualizuj swój program!

Aktualizacja jest już dostępna na oficjalnych stronach produktowych: CodeTwo Exchange Rules 2007, 2010, 2013 i CodeTwo Exchange Rules Pro. Aktualizacja jest darmowa dla wszystkich użytkowników aktualizujących swój program w ramach tej samej wersji (pierwsza cyfra Twojej wersji musi być taka sama jak pierwsza cyfra instalowanej aktualizacji). Aby otrzymać więcej informacji o aktualizacji sprawdź historię wersji CodeTwo Exchange Rules 2007, 2010, 2013 lub Pro. Aby ściągnąć aktualizację swojej wersji CodeTwo Exchange Rules kliknij jeden z poniższych linków:

CodeTwo Exchange Rules 2007 4.3.0

CodeTwo Exchange Rules 2010 3.3.0

CodeTwo Exchange Rules 2013 2.3.0

CodeTwo Exchange Rules Pro 2.3.0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Administratorem Twoich danych osobowych jest CodeTwo sp. z o.o. sp. k.
Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności.