Napisz komentarz o naszym programie i wygraj 1000 dolarów!

Często podkreślamy, że to przede wszystkim dla was tworzymy programy i dlatego wasze zdanie jest dla nas najcenniejsze. Aby udowodnić, że nie rzucamy słów na wiatr, zdecydowaliśmy się zorganizować konkurs, w którym każdy użytkownik, który prześle nam opinię na temat którejkolwiek z naszych aplikacji otrzyma szansę wygrania 1000 dolarów amerykańskich lub 5 dodatkowych nagród w postaci mniejszej sumy. Dlaczego to robimy? To proste – by poznać waszą opinię i wynagrodzić was za wasz trud.

Aby wziąć udział w losowaniu, wypełnij formularz znajdujący się na oficjalnej stronie akcji. Wpis konkursowy musi zawierać opinię na temat którejkolwiek z naszych aplikacji, płatnej lub darmowej, oraz zdjęcie autora. Oczywiście komentarz może być napisany również w języku polskim. 13 maja 2011 wylosujemy sześciu szczęśliwców. Pierwsza wybrana osoba wygra główna nagrodę ($1000), natomiast pozostałe pięć otrzyma kwotę po $200 każda.

Film umieszczony poniżej wyjaśnia zasady konkursu krok po kroku:

Nie zwlekaj zatem. Nagrody czekają na zwycięzców! W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do komentowania pod tym postem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Administratorem Twoich danych osobowych jest CodeTwo sp. z o.o. sp. k.
Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności.