Migracje IMAP z Google Apps, IBM/Lotus Notes, Zimbra do Exchange lub Office 365

Jeśli właśnie planujesz migrację z Google Apps, IBM/Lotus Notes czy Zimbra (lub innego serwera wspierającego migrację IMAP) do Microsoft Exchange lub Office 365 sprawdź programy CodeTwo. CodeTwo Exchange Migration oraz CodeTwo Office 365 Migration, bo o nich tu mowa, właśnie zostały zaktualizowane, gdzie oprócz mniejszych poprawek (dowiedz się więcej) zyskały również ważną funkcjonalność, tj. wsparcie dla migracji przy użyciu protokołu IMAP.

Migracja z serwerów IMAP do Exchange lub Office 365.

Możliwość migracji przez IMAP oznacza, że możesz użyć CodeTwo Exchange Migration oraz CodeTwo Office 365 Migration do zmigrowania wiadomości email nie tylko z platform wspomnianych wyżej, ale tak naprawdę z każdego serwera obsługującego protokół IMAP. Migrację taką można przeprowadzić do Exchange 2016, 2013, 2010 lub Office 365.

Co więcej, nasza aplikacja znacznie ułatwi cały proces przeniesienia wiadomości email zapewniając bardziej precyzyjne zarządzanie migracją niż jest to możliwe podczas korzystania z natywnych narzędzi Microsoft.

Automatyczne parowanie skrzynek źródłowych z docelowymi

Narzędzia do migracji CodeTwo potrafią automatycznie sparować skrzynki pocztowe znajdujące się na serwerze źródłowym z ich odpowiednikami na serwerze docelowym (Exchange lub Office 365). Schemat według jakiego skrzynki zostaną połączone może zostać zdefiniowany na podstawie kilku dostępnych atrybutów konta użytkownika takich, jak imię i nazwisko, login, inicjały czy adres email. Dowiedz się więcej…

Automatyczne parowanie źródłowych skrzynek pocztowych z ich odpowiednikami na serwerze Exchange lub Office 365.

Raporty i statystyki z postępu migracji

Raporty z migracji są generowane w czasie rzeczywistym, tj. w momencie trwania procesu synchronizacji danych. Informacje zawarte w raportach mogą być stworzone na różnym poziomie szczegółowości – od ogólnego raportu z całego procesu migracji, przez statystyki odnoszące się do wybranych zadań migracyjnych, po szczegółowe informacje o każdej migrowanej skrzynce pocztowej gdzie możesz zweryfikować dane dotyczące nawet pojedynczych folderów. Dowiedz się więcej…

Raport z migracji pokazuje np. ile skrzynek pocztowych zostało zmigrowanych, czy ile jest w trakcie migracji.

Notyfikacje z programu wysyłane na adres e-mail

Nie ma potrzeby ciągłego wpatrywania się w monitor podczas trwania migracji Twoich e-maili. CodeTwo Exchange Migration oraz CodeTwo Office 365 Migration pozwalają na ustawienie automatycznych notyfikacji wysyłanych na wskazany przez Ciebie adres email z informacją o wybranych wydarzeniach z migracji, np. z informacją o tym, że migracja została ukończona.

Ustaw w programie notyfikacje wysyłane na wskazany adres email.

Harmonogram migracji

Programy dają możliwość zaplanowania migracji w wbudowanym harmonogramie aktywności, który automatycznie zatrzymuje i wznawia migrację w ustalonych przedziałach czasowych.

Harmonogram aktywności programu.

Filtrowanie ze względu na wiek elementu lub typ folderu

Jeśli z jakiegoś powodu nie chcesz zmigrować wszystkich elementów z wybranych skrzynek pocztowych w danym momencie możesz zawęzić zakres migrowanych elementów na podstawie filtra czasowego lub filtra folderów. Pozostałe elementy mogą zostać zmigrowane później przy użyciu funkcji Rescan.

Filtr czasowy pozwala zdecydować, które elementy, bazując na ich wieku, mają być zmigrowane.

Pobierz najnowszą wersję!

Wszystkie wyżej wspomniane funkcjonalności programów CodeTwo Exchange Migration oraz CodeTwo Office 365 Migration są dostępne również podczas migracji z serwerów Exchange 2010 i nowyszych do Exchange 2016, 2019 lub Office 365 (zobacz wspierane scenariusze klikając w linki poniżej). Niezależnie od tego z jakiego serwera migrujesz, jeśli platformą docelową jest Exchange lub Office 365, możesz swobodnie przeprowadzić migrację z CodeTwo.

Pobierz CodeTwo Exchange Migration

CodeTwo Exchange Migration: Wspierane scenariusze

Pobierz CodeTwo Office 365 Migration

CodeTwo Office 365 Migration: Wspierane scenariusze

Jeśli masz jakiekolwiek pytania odnośnie najnowszej wersji programu skontaktuj się z nami – jesteśmy dostępni 24h/dobę od poniedziałku do piątku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Administratorem Twoich danych osobowych jest CodeTwo sp. z o.o. sp. k.
Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności.