Tytuł Microsoft Most Valuable Professional w kategorii Microsoft Office Outlook po raz trzeci!

Miło nam poinformować, że Michał Bednarz pracujący w naszym zespole już po raz trzeci otrzymał nagrodę Most Valuable Professional (MVP) w kategorii Microsoft Office Outlook.

Nagroda jest przyznawana przez firmę Microsoft corocznie na okres jednego roku. Otrzymują ją osoby posiadające wiedzę ekspercką w wybranej dziedzinie IT i wspierające innych użytkowników w ramach społeczności internetowych. Michał otrzymał nagrodę MVP już po raz trzeci. Congratulations Michu!

Więcej na temat programu MVP można dowiedzieć się na stronach Microsoft. Znajduje się tam również pełna lista obecnych polskich MVP.

5 thoughts on “Tytuł Microsoft Most Valuable Professional w kategorii Microsoft Office Outlook po raz trzeci!


  1. ktoś w ogóle odszedł tym razem z programu? W poprzednich miesiącach było trochę mniej różowo…

  2. Hm, jesteś pewien? W lipcu 2006, wraz z Tobą, nominowani zostali też Grzegorz Danowski i Joanna Grzywna. W poprzednim roku, wszyscy z lipca 2006 dostali renominację, a więc i Oni. Dziś jednak ich profile MVP nie są dostępne…

  3. @n_a_m_e_d
    Pewien nie jestem, bardzo możliwe, że jest tak, jak mówisz. Komunikacja między polskimi MVP nie jest zbyt dobrze zorganizowana, bardziej się orientuję w temacie MVP w kategorii Outlook na świecie.

    Update: Okazuje się, że 6 osób nie otrzymało re-nominacji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Administratorem Twoich danych osobowych jest CodeTwo sp. z o.o. sp. k.
Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności.