Łatwa integracja oraz śledzenie kliknięć w podpisach Office 365

Miło nam poinformować, że CodeTwo Email Signatures for Office 365 zyskał dwie nowe funkcje – Insert HTML snippet oraz Email tracking parameters. Pozwalają one na łatwe wstawianie zewnętrznych fragmentów kodu HTML do stopek Office 365 oraz na dodawanie specjalnych znaczników do linków.

Łatwa integracja podpisów z zewnętrznymi serwisami

Funkcja Insert HTML snippet jest przydatna kiedy chcemy wstawić do źródła stopki kod HTML pochodzący z zewnętrznego serwisu lub aplikacji. Jest to przydatne np. podczas dodawania ankiet oceny satysfakcji typu one-click do podpisów email. Teraz dzięki nowej funkcji nie trzeba wprowadzać ręcznej modyfikacji w kodzie HTML danej stopki, żeby zintegrować ją z zewnętrznym serwisem. Jedyne co wystarczy zrobić to ustawić kursor w stopce w miejscu gdzie ma pojawić się nowy element podpisu i użyć opcji Insert HTML snippet, żeby go wstawić.

Wstaw HTML snippet do podpisu email

Funkcjonalność ta jest szczególnie przydatna podczas integracji z CrewHu lub Hively.

Zbieraj i analizuj dane pochodzące z kliknięć

Jeśli w podpisie email umieszczone są linki odwołujące się do strony organizacji można takie linki oznaczyć i wykorzystać do zbierania danych i ich analizy. W celu usprawnienia procesu oznaczania linków dodaliśmy nową sekcję Email tracking parameters dostępną w oknie Insert hyperlink. W zależności od wybranej platformy parametry zostaną automatycznie dostosowane do standardów Google Analytics, Woopra lub Matomo (Piwik).

Wstaw znaczniki do linków w podpisach email

Funkcjonalność ta jest szczególnie przydatna do śledzenia wyników kampanii email marketingowych.

Testuj za darmo

W celu przetestowania tych oraz innych funkcjonalności CodeTwo Email Signatures for Office 365 rozpocznij darmowy 14-dniowy okres próbny:

W razie jakichkolwiek pytań, skontaktuj się z nami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Administratorem Twoich danych osobowych jest CodeTwo sp. z o.o. sp. k.
Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności.