Konkurs informatyczny zakończony – nagrody rozdane!

Jak wspominaliśmy wcześniej, CodeTwo było głównym sponsorem nagrody w Regionalnym Konkursie Informatycznym organizowanym przez Kolegium Karkonoskie w Jeleniej Górze. Rywalizacja była zacięta, ale, jak dowiedziały się jeleniogórskie media, część z uczestników konkursu starała się obmyślić strategię zajęcia trzeciego miejsca właśnie po to by zgarnąć ufundowaną przez nas nagrodę. Cieszy nas to niezmiernie! Wczoraj z radością wręczyliśmy konsolę PlayStation 3 oraz bon na grę Łukaszowi Siegietowi z I Liceum Ogólnokształcącego w Jeleniej Górze, który zajął trzecie miejsce.

CodeTwo sponsoruje konkurs informatyczny

CodeTwo - Playstation 3

Pierwszą i drugą lokatę zajęli kolejno Marek Hołyński, również z I Liceum Ogólnokształcącego w Jeleniej Górze, oraz Konrad Pawlikowski z Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Gryfowie Śląskim. Wszystkim serdecznie gratulujemy!

CodeTwo w Kolegium Karkonoskim - konkurs

CodeTwo - Daniel i Szymon

CodeTwo - Szymon i Daniel

Wszystkie zdjęcia udostępnione dzięki uprzejmości Gabrieli Stefanowicz.

Więcej na portalu Jelonka

One thought on “Konkurs informatyczny zakończony – nagrody rozdane!


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Administratorem Twoich danych osobowych jest CodeTwo sp. z o.o. sp. k.
Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności.