Jak współdzielić dokumenty z innymi?

CodeTwo Public Folders - współdziel swoje pliki

Brat Simon’a stwierdził ostatnio, że chciałby dzielić dokumenty z innymi pracownikami, ale słowo “synchronizacja” przyprawia go o dreszcze. W sumie dla większości ludzi wyrażenia “synchronizacja” lub “sync” kojarzą się z korporacjnym, japońskim, “blackberry’owym językiem”, który tylko bystrzy okularnicy z burzą hormonów i komputerowi spece potrafią zrozumieć. Spokojnie! To jest naprawdę proste, uwierzcie. Zaraz sprawię, że wasze dreszcze opuszczą was raz na zawsze, czytajcie tylko dalej.

Synchronizacja jest powszechna w naturze i życiu codziennym – maszerujący żołnierze, zsynchronizowane zegarki, wioślarze, tancerki basenowe (nie wiem jak one oddychają i kiedy). Ogólnie: te same rzeczy dzieją się w różnych miejscach w tym samym czasie. Jeśli zsynchronizujesz swoje komputery i ich pliki, masz tę samą ilość danych na różnych maszynach, w tym samym czasie. Jeśli cokolwiek zmienisz na jednym komputerze, zmieni się to także na tych pozostałych. Do czego ci jest to zatem potrzebne? Aby usprawnić twoją pracę grupową (wspólne kalendarze, inboxy, listy zadań, wspólne kontakty i bazy danych) – wszystko robi się automatycznie i w czasie rzeczywistym. Nie musisz mówić swojej sekretarce i pracownikom, że wyjeżdżasz w piątek – oni już to wiedzą, ponieważ dzielisz z nimi swoje kalendarze i dokumenty!

No więc… jak dzielić pliki z innymi? Wcale nie muszisz być specjalistą od IT, aby dzielić dokumenty lub jakiekolwiek inne pliki z pracownikami, członkami rodziny lub ze swoim innym komputerem. Wystarczy pozwolić twoim komputerom komunikować się ze sobą i udostępniać sobie nawazajem wszystko co jest na nich zapisane.

Większość użytkowników posiada pakiet Microsoft Office z programami Word, Excel i Outlook. Jeśli ty także masz program Outlook, to jesteśmy prawie w domu. Zainstaluj CodeTwo Public Folders i zmień swój Outlook w sprytną maszynę do współdzielenia danych. Będziesz wówczas mógł współdzielić dokumenty i inne pliki Microsoft Outlook, tj. kalendarze, zadania, emaile i pliki każdego typu.

Kiedy instalujesz program, w oknie nawigacyjnym programu Outlook, pojawia się nowe drzewko folderów. Cokolwiek tam utworzysz, będzie to widoczne w tym samym miejscu na innych komputerach posiadających CodeTwo Public Folders. Wszystkie wprowadzone zmiany w tych plikach realizują się na bieżąco – bez opóźnienia. Ponadto, możesz także udostępnić swoje prywatne pliki – to także jest bardzo proste.

Domyślnie program współdzieli pliki w sieci lokalnej, która bezpiecznie przechowuje twoje dane, tak że nie wędrują one przez “internetową chmurę” i nie moga być zagubione lub przechwycone przez hakerów. Oto czym różni się CodeTwo Public Folders od rozwiązań Google. Aczkolwiek, współdzielenie danych przez Internet jest także możliwe.

Jeśli potrzebujesz więcej informacji, odwiedź www.codetwo.pl lub zadaj pytanie osobiście.

Więcej informacji na temat CodeTwo Public Folders.
Zobacz przykładowe zastosowanie CodeTwo Public Folders w biznesie.
Zamów CodeTwo Public Folders.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Administratorem Twoich danych osobowych jest CodeTwo sp. z o.o. sp. k.
Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności.