I po Microsoft Technology Summit 2011

Kilka dni temu zakończyła się tegoroczna edycja konferencji Microsoft Technology Summit w Warszawie, w której CodeTwo wzięło udział. Mimo że nasz zespół po raz pierwszy uczestniczył w tym wydarzeniu – jednym z największych technologicznych kongresów w kraju, to od razu jako jego oficjalny Partner. Poniżej zamieszczamy krótką fotorelację z komentarzem z naszego pobytu w ubiegłotygodniowym centrum uwagi wszystkich specjalistów IT w Polsce.

Przygotowania trwały długo i nie obyło się bez kolejnych “kłód pod nogi”, które rzucał nam los. Ale w efekcie przygotowani jak przed maturą ;) stanęliśmy gotowi do boju podczas pierwszego z dwóch dni MTS 2011.

Na stoisku CodeTwo można było przetestować nasze programy na “żywym organizmie” – dla naszych flagowych rozwiązań (CodeTwo Public Folders i CodeTwo Exchange Rules Pro) przygotowaliśmy specjalne środowiska pracy na komputerach, tak by każdy mógł nie tylko posłuchać o nich od specjalistów CodeTwo, ale również własnoręcznie je przetestować.

Bardzo szybko nasze stoisko zapełniło się gośćmi, którzy zainteresowani byli naszymi programami. Jedni usłyszeli o nich po raz pierwszy, inni byli już dobrze zaznajomieni z rozwiązaniami CodeTwo i chcieli podpytać, co nowego szykujemy dla użytkowników w najbliższym czasie.

Dla wszystkich był przygotowany specjalny konkurs CodeTwo, w którym mógł wziąć udział każdy, kto wypełnił na naszym stanowisku krótką ankietą. Główną nagrodą w rywalizacji był smartfon LG Swift z systemem operacyjnym Windows Phone 7. Nagrodami pocieszenia były pamięci USB oraz koszulki CodeTwo. W konkursie wzięło udział prawie pół tysiąca osób, więc widok kolejki pod naszym stoiskiem stał się nieodłączną częścią MTS’owego krajobrazu.

Przez całe dwa dni konferencji w zasadzie nie było chwili wytchnienia, bo zainteresowanie uczestników – czym byliśmy niezwykle zbudowani – przechodziło nasze oczekiwania. Nawet kierownictwo CodeTwo, które miało wziąć udział w sesjach i panelach MTS 2011, musiało się angażować w obsługę gości stoiska :)

Pod koniec drugiego dnia konferencji odbyło się losowanie nagród w naszym konkursie, które skupiło tłum uczestników.

W trakcie MTS 2011 odwiedziło nasze stoisko wielu specjalistów IT, z którymi mieliśmy okazję porozmawiać nie tylko o naszych programach, ale również o samej firmie CodeTwo, naszej pracy oraz ich potrzebach względem softwaru. Wzięliśmy sobie do serca wszelkie sugestie oraz uwagi do naszych rozwiązań i już zaczęliśmy planować wdrożenie niektórych z nich.

Na koniec chcielibyśmy podziękować zarówno organizatorom konferencji MTS 2011 za profesjonalną współpracę, jak i wszystkim jej uczestnikom, którzy przyjęli nas niezwykle życzliwie i tchnęli w nas dodatkową motywację do jeszcze cięższej pracy.

Z pewnością będziemy korzystać z kolejnych sposobności do spotkania się twarzą w twarz z obecnymi i przyszłymi :) użytkownikami programów CodeTwo. Takie wydarzenia jak Microsoft Technology Summit to jedyne okazje, by w jednym miejscu i w tym samym czasie spotkać tak liczną grupę profesjonalistów IT, a często prawdziwych fanów naszych rozwiązań.

Raz jeszcze dziękujemy za zainteresowanie podczas MTS 2011 i do zobaczenia w przyszłości.

Więcej o Microsoft Technology Summit 2011
Strona główna CodeTwo

Programy CodeTwo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Administratorem Twoich danych osobowych jest CodeTwo sp. z o.o. sp. k.
Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności.