#Hot16Challenge2 – CodeTwo & HRejterzy

#hot16challenge2 to akcja, w której raperzy i muzycy nominują się wzajemnie do nagrania 16-linijkowego utworu. Nominowani mają 72 godziny na nagranie i opublikowanie swojego klipu. Tak przynajmniej było na początku. Szybko okazało się, że do akcji dołączyli muzycy amatorzy, a także osoby spoza świata muzyki. Nic dziwnego: tegoroczna edycja tego wyzwania wspiera szczytny cel – walkę z koronawirusem. Akcja jest ściśle powiązana ze zbiórką na portalu Siepomaga: Beef z koronawirusem, w ramach której zbierane są środki na wsparcie polskiej służby zdrowia. Gdy akcja objęła świat IT, nominacja CodeTwo była tylko kwestią czasu… Przedstawiamy nasz #hot16challenge2 oraz powiązane klipy nagrane przez firmę nominującą i firmy nominowane przez CodeTwo.

#Hot16challenge2 HRejterzy & CodeTwo

#hot16challenge2 by CodeTwo & HRejterzy:

#hot16challenge2 – historia naszej nominacji

CodeTwo i HRejterzy nieoficjalnie byli wielokrotnie nominowani w komentarzach, jednak za oficjalną nominację dziękujemy GFT Group.

Nominacja dla CodeTwo od GFT Group

#hot16challenge2 w wykonaniu nominowanych przez CodeTwo

W naszym klipie nominowaliśmy pięciu przedstawicieli branży IT: Microsoft Polska, Predica, Home.pl, Niebezpiecznik i Patoarchitekci. 80% nominowanych podjęło rękawicę, ale nie tracimy nadziei, że uda nam się osiągnąć nieco spóźnione 100% skuteczności. Poniżej #hot16challenge2 w wydaniu nominowanych przez nas firm.

Niebezpiecznik

Patoarchitekci

Predica

Home.pl

Cieszymy się z możliwości wzięcia udziału w akcji i dziękujemy wszystkim, którzy dorzucili swoją “cegiełkę” do walki z koronawirusem, wspierając zbiórkę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Administratorem Twoich danych osobowych jest CodeTwo sp. z o.o. sp. k.
Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności.