Głosowanie na MSExchange.org – CodeTwo Exchange Sync w czołówce

W listopadzie 2009 zachęcaliśmy zadowolonych użytkowników programu CodeTwo Exchange Sync do oddania głosu na naszą aplikację na stronach MSExchange.org. Ten prestiżowy portal, zajmujący się tematyką związaną m.in. z serwerem Microsoft Exchange, organizuje wśród swoich czytelników cykliczne głosowania, w których wybierają oni najlepsze ich zdaniem oprogramowanie z danej dziedziny. Tym razem pytano o „Ulubiony dodatek dla administratora serwera Exchange”. Bardzo cieszy nas, że pomimo krótkiego stażu, programowi CodeTwo Exchange Sync udało się zdobyć zaufanie użytkowników, którzy swoimi głosami zapewnili mu czwarte miejsce w głosowaniu (do brązu zabrakło nam jedynie 2% głosów).  Bardzo dziękujemy za wszystkie oddane głosy i gratulujemy zdobywcy pierwszego miejsca, oprogramowaniu Mailscape.

A tymczasem gramy dalej – aktualnie na MSExchange.org wybierane jest „Ulubione rozszerzenie programu Microsoft Office Outlook”, a wśród pretendentów do tytułu jest CodeTwo Public Folders, program pozwalający na współdzielenie danych pomiędzy wieloma programami Outlook w sieci w czasie rzeczywistym. Jeśli korzystasz z Codetwo Public Folders i uważasz (podobnie jak my), że jest to wyjątkowo użyteczne narzędzie – zachęcamy do oddania głosu na nasz program. Głosowanie znajduje się na stronie głównej MSExchange.org w sekcji Readers’ Choice.Na portalu MSExchange.org znaleźć można również nasze pozostałe rozwiązania, które czekają na głosy i komentarze zadowolonych użytkowników. Wesprzyj nas swoim głosem lub napisz, w jaki sposób nasze aplikacje pomagają Ci w pracy (a gdy dodasz swój komentarz, nie zapomnij nas o tym poinformować). Kliknij na nazwę produktu, z którego korzystasz:

CodeTwo Exchange Rules

CodeTwo Exchange Rules 2007

CodeTwo Public Folders

CodeTwo Exchange Sync

CodeTwo Exchange Sync to oprogramowanie, które umożliwia automatyczną, przebiegającą w czasie rzeczywistym, synchronizację danych (poczta, kalendarze, kontakty, zadania itp. ) pomiędzy wybranymi folderami serwerów Microsoft Exchange 2010 /2007 / 2003 / 2000.

MSExchange.org to jeden z największych portali poświęcony serwerowi Microsoft Exchange i technologiom powiązanym (Microsoft Outlook, OWA, OMA). Na stronach portalu znaleźć można artykuły tematyczne pisane przez najlepszych specjalistów z dziedziny serwera Exchange, najnowsze informacje, fora dyskusyjne, recenzje uznanego oprogramowania.

Krótka prezentacja programu CodeTwo Exchange Sync

Portal MSExchange.org

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

*