Głosowanie na MSExchange.org – CodeTwo Exchange Sync w czołówce

W listopadzie 2009 zachęcaliśmy zadowolonych użytkowników programu CodeTwo Exchange Sync do oddania głosu na naszą aplikację na stronach MSExchange.org. Ten prestiżowy portal, zajmujący się tematyką związaną m.in. z serwerem Microsoft Exchange, organizuje wśród swoich czytelników cykliczne głosowania, w których wybierają oni najlepsze ich zdaniem oprogramowanie z danej dziedziny. Tym razem pytano o „Ulubiony dodatek dla administratora serwera Exchange”. Bardzo cieszy nas, że pomimo krótkiego stażu, programowi CodeTwo Exchange Sync udało się zdobyć zaufanie użytkowników, którzy swoimi głosami zapewnili mu czwarte miejsce w głosowaniu (do brązu zabrakło nam jedynie 2% głosów).  Bardzo dziękujemy za wszystkie oddane głosy i gratulujemy zdobywcy pierwszego miejsca, oprogramowaniu Mailscape.

A tymczasem gramy dalej – aktualnie na MSExchange.org wybierane jest „Ulubione rozszerzenie programu Microsoft Office Outlook”, a wśród pretendentów do tytułu jest CodeTwo Public Folders, program pozwalający na współdzielenie danych pomiędzy wieloma programami Outlook w sieci w czasie rzeczywistym. Jeśli korzystasz z Codetwo Public Folders i uważasz (podobnie jak my), że jest to wyjątkowo użyteczne narzędzie – zachęcamy do oddania głosu na nasz program. Głosowanie znajduje się na stronie głównej MSExchange.org w sekcji Readers’ Choice.Na portalu MSExchange.org znaleźć można również nasze pozostałe rozwiązania, które czekają na głosy i komentarze zadowolonych użytkowników. Wesprzyj nas swoim głosem lub napisz, w jaki sposób nasze aplikacje pomagają Ci w pracy (a gdy dodasz swój komentarz, nie zapomnij nas o tym poinformować). Kliknij na nazwę produktu, z którego korzystasz:

CodeTwo Exchange Rules

CodeTwo Exchange Rules 2007

CodeTwo Public Folders

CodeTwo Exchange Sync

CodeTwo Exchange Sync to oprogramowanie, które umożliwia automatyczną, przebiegającą w czasie rzeczywistym, synchronizację danych (poczta, kalendarze, kontakty, zadania itp. ) pomiędzy wybranymi folderami serwerów Microsoft Exchange 2010 /2007 / 2003 / 2000.

MSExchange.org to jeden z największych portali poświęcony serwerowi Microsoft Exchange i technologiom powiązanym (Microsoft Outlook, OWA, OMA). Na stronach portalu znaleźć można artykuły tematyczne pisane przez najlepszych specjalistów z dziedziny serwera Exchange, najnowsze informacje, fora dyskusyjne, recenzje uznanego oprogramowania.

Krótka prezentacja programu CodeTwo Exchange Sync

Portal MSExchange.org

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Administratorem Twoich danych osobowych jest CodeTwo sp. z o.o. sp. k.
Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności.