Germany West Central – nowa geolokalizacja w CodeTwo Email Signatures for Office 365

Z przyjemnością informujemy, że CodeTwo Email Signatures for Office 365 wzbogacił się o nową geolokalizację, Germany West Central, znajdującą się na serwerach Microsoft Azure we Frankfurcie (tym nad Menem), czyli tuż za naszą zachodnią granicą. Wybór geolokalizacji wiąże się z wyborem miejsca, w którym nasz program przetwarza wiadomości email, a także gdzie przechowywane są ustawienia programu czy atrybuty użytkownika z Azure Active Directory. Dlatego właściwy wybór jest ważny w kontekście spełniania wymogów RODO oraz innych przepisów dotyczących ochrony danych osobowych. Wraz z dodaniem Germany West Central, liczba geolokalizacji dostępnych w naszym chmurowym rozwiązaniu do zarządzania podpisami email i notami prawnymi wzrosła do ośmiu. Pozostałe geolokalizacje to: West US, North Central US, Canada East, North Europe, UK South, West Europe oraz Australia East.

Germany West Central – nowa geolokalizacja w CodeTwo Email Signatures for Office 365

Wybór geolokalizacji odbywa się podczas rejestracji nowego tenanta Office 365 w CodeTwo Admin Panel. Zachęcamy do wybrania tej samej geolokalizacji, w której znajduje się dodawany tenant, lub takiej, której geograficznie najbliżej do lokalizacji tego tenanta.

Jeśli korzystasz już z naszych usług i chcesz przenieść tenanta Office 365 do nowej geolokalizacji, np. w celu spełnienia wymogów w zakresie bezpieczeństwa, zgodności i lokalizacji danych, skontaktuj się z nami – zajmiemy się tym za Ciebie. Co ważne, procedura zmiany geolokalizacji nie wiąże się z żadnymi przestojami w dostępności naszych usług – wszystkie podpisy email i noty prawne będą cały czas wstawiane do wiadomości email wysyłanych przez Twoją organizację.

Pamiętaj, że wszystkie nasze geolokalizacje są monitorowane 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu. Możesz również w dowolnym momencie sprawdzić status naszych usług, odwiedzając stronę status.codetwo.com.

Testuj CodeTwo Email Signatures for Office 365 za darmo

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

*