Germany West Central – nowa geolokalizacja w CodeTwo Email Signatures for Office 365

Z przyjemnością informujemy, że CodeTwo Email Signatures for Office 365 wzbogacił się o nową geolokalizację, Germany West Central, znajdującą się na serwerach Microsoft Azure we Frankfurcie (tym nad Menem), czyli tuż za naszą zachodnią granicą. Wybór geolokalizacji wiąże się z wyborem miejsca, w którym nasz program przetwarza wiadomości email, a także gdzie przechowywane są ustawienia programu czy atrybuty użytkownika z Azure Active Directory. Dlatego właściwy wybór jest ważny w kontekście spełniania wymogów RODO oraz innych przepisów dotyczących ochrony danych osobowych. Wraz z dodaniem Germany West Central, liczba geolokalizacji dostępnych w naszym chmurowym rozwiązaniu do zarządzania podpisami email i notami prawnymi wzrosła do ośmiu. Pozostałe geolokalizacje to: West US, North Central US, Canada East, North Europe, UK South, West Europe oraz Australia East.

Germany West Central – nowa geolokalizacja w CodeTwo Email Signatures for Office 365

Wybór geolokalizacji odbywa się podczas rejestracji nowego tenanta Office 365 w CodeTwo Admin Panel. Zachęcamy do wybrania tej samej geolokalizacji, w której znajduje się dodawany tenant, lub takiej, której geograficznie najbliżej do lokalizacji tego tenanta.

Jeśli korzystasz już z naszych usług i chcesz przenieść tenanta Office 365 do nowej geolokalizacji, np. w celu spełnienia wymogów w zakresie bezpieczeństwa, zgodności i lokalizacji danych, skontaktuj się z nami – zajmiemy się tym za Ciebie. Co ważne, procedura zmiany geolokalizacji nie wiąże się z żadnymi przestojami w dostępności naszych usług – wszystkie podpisy email i noty prawne będą cały czas wstawiane do wiadomości email wysyłanych przez Twoją organizację.

Pamiętaj, że wszystkie nasze geolokalizacje są monitorowane 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu. Możesz również w dowolnym momencie sprawdzić status naszych usług, odwiedzając stronę status.codetwo.com.

Testuj CodeTwo Email Signatures for Office 365 za darmo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Administratorem Twoich danych osobowych jest CodeTwo sp. z o.o. sp. k.
Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności.