Rozwiązania CodeTwo nagrodzone przez G2 w raportach zimowych 2021

Z radością informujemy, że produkty CodeTwo po raz kolejny znalazły się wśród najlepszych rozwiązań w zimowej edycji raportów publikowanych przez G2, jedną z największych niezależnych platform służących do oceny programów i usług. Nasze rozwiązania, CodeTwo Email Signatures for Office 365 i CodeTwo Office 365 Migration, otrzymały w sumie 13 nagród!

Raport zimowy G2

Nasz program do zarządzania podpisami email otrzymuje liczne entuzjastyczne recenzje i jest najwyżej ocenianym produktem oraz Liderem G2 w kategorii Programy do Podpisów Email. Nagrody w kategoriach “Users Most Likely to Recommend” i “Users Love Us” potwierdzają, że użytkownicy CodeTwo Email Signatures for Office 365 są zadowoleni z naszych rozwiązań. Z kolei nagrody “Best Usability” oraz “Easiest To Use” są wyrazem tego, że nasz program jest przyjazny dla użytkownika i funkcjonalny. Pozostałe nagrody prezentujemy na poniższej grafice.

Nagrody G2 dla CodeTwo Email Signatures for Office 365

CodeTwo Office 365 Migration, nasz program do migracji do środowisk Microsoft 365, także otrzymał nagrody w kategorii “Easiest Setup” i w kategorii “Easiest To Do Business With”.

Nagrody G2 dla CodeTwo Office 365 Migration

Dziękujemy G2 za te wyróżnienia, a użytkownikom za czas poświęcony na pisanie i publikowanie recenzji naszych programów. Dają nam one energię do ciągłego ulepszania naszych produktów, wprowadzania innowacyjnych rozwiązań i dostarczania wam najlepszych programów na rynku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Administratorem Twoich danych osobowych jest CodeTwo sp. z o.o. sp. k.
Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności.