Drobna zmiana w pomocy technicznej

Użytkownicy naszych programów mogą zadawać pytania i uzyskać pomoc techniczną na kilka sposobów: telefonicznie, drogą e-mailową, wyszukując odpowiedzi w bazie wiedzy, czy nawet poprzez bezpośrednie prezentacje online. Do dzisiaj było to możliwe również przez forum internetowe. Postanowiliśmy jednak zrezygnować z tej możliwości, ponieważ forum było bardzo rzadko wykorzystywane i jego rolę przejęła niedawno uruchomiona Baza wiedzy, która o wiele lepiej spełnia swoje zadanie.

Forum na razie jest dostępne jeszcze do odczytu, nie można umieszczać na nim jednak nowych wiadomości. Sytuacja taka będzie trwała do 12 grudnia 2008, po tej dacie forum zostanie ostatecznie skasowane. Rozwiązania i odpowiedzi, które pojawiły się w trakcie istnienia forum, będą sukcesywnie przenoszone do Bazy wiedzy.

Wszelkie pytania dotyczące naszego oprogramowania prosimy kierować do działu pomocy technicznej drogą e-mailową lub telefonicznie. Wiele gotowych odpowiedzi znajdziecie Państwo również w Bazie wiedzy. W celu zasięgnięcia informacji, jak kontaktować się z pomocą techniczną, zapraszamy do odwiedzenia strony Pomoc techniczna.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Administratorem Twoich danych osobowych jest CodeTwo sp. z o.o. sp. k.
Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności.