Czy to wiosna czy kolejna sztuczka zimy?

Czy to wiosna czy kolejna sztuczka zimy? Takimi słowami pewnie zacząłby swoją nową piosenkę Jacek Cygan. Kto wie czy dziś rano nie wstał z taką myślą? Niestety nie słyszałem o nowej telenoweli, do której mógłby zrobić swój kolejny soundtrack… Astronomicznie, wraz z Jackiem oczywiście, znaleźliśmy się w strefie wiosennej i faktycznie, patrząc na termometry, skłonni jesteśmy w to uwierzyć.

Wiosna w CodeTwo

Na angielskim blogu pisałem o naszych polskich zwyczajach związanych z pierwszym dniem wiosny. Wam już chyba tego opisywać nie muszę, więc zachęcam do dyskusji w komentarzach dotyczącej Waszych wyczynów związanych z 21 marca! Ja w pierwszej klasie liceum podżegałem całą klasę do ucieczki z lekcji w tym dniu.

Niestety udało mi się wynegocjować tylko lekcję biologii. O konsekwencjach nie myślałem, gdyż następnego dnia był weekend. W poniedziałek zawiesili mnie w prawach ucznia na okres 14 dni, a za karę zostałem przymuszony do posadzenia 20 drzewek. Pięknie urosły i wciąż cieszą moje oczy, kiedy przejeżdzam w tamtej okolicy.

Dziś w siedzibie CodeTwo nie ma nikogo. Oczywiście nikt nie uciekł z “lekcji”, gdyż tegoroczny dzień wagarowicza wypadł akurat w niedzielę. Jutro wracamy w pełnym składzie, zwarci i gotowi do kontynuacji naszej misji.

7 thoughts on “Czy to wiosna czy kolejna sztuczka zimy?


  1. W Koszalinie mamy, ciekawy pomysł na początek wiosny. Mocno motoryzacyjny, większość fanów “4 kółek” jedzie na lotnisko Bagicz. :) a co można robić samochodami na lotnisku każdy wie :) Foto: bagicz 2010 w Google proszę ;)

  2. @Piotr / savek

    Czyli zamiast palenia Marzanny, palenie gumy. W JG też mamy lotnisko ale na razie niestety trawiaste :(

  3. Gdyby we wszystkich szkołach wprowadzić takie karne zwyczaje, to wkrótce w Polsce nie byłoby miejsca na sadzenie nowych drzewek, wszędzie las…

  4. Coraz mniej w sieci dobrych blogów, jednakże jak widać starasz się trzymać poziom wypowiedzi i toteż się docenia w dzisiejszym internecie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Administratorem Twoich danych osobowych jest CodeTwo sp. z o.o. sp. k.
Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności.