CodeTwo zatrudnia!

Tego nie da się ukryć: CodeTwo sprzedaje swoje oprogramowanie na całym świeci od Japonii po Kalifornię i Hawaje. Gdy użytkownicy naszych programów z Australii przecierają oczy witając nowy dzień, ich koledzy z USA szeroko ziewają i kładą się spać. Sprzedajemy nasze oprogramowanie na całym świecie i sprzedajemy go co raz więcej. A co za tym idzie, mamy co raz więcej pracy i potrzebujemy Waszej pomocy, aby nadal się rozwijać i nie zwalniać tempa.

Dlatego poszukujemy pracowników, aż na 7 stanowisk pracy! Jeśli chcielibyście dołączyć do naszego zespołu, piszcie do nas.

Krótki przegląd stanowisk:

Programista PHP – rozwijanie, utrzymanie naszych istniejących serwisów internetowych oraz stworzenie nowego serwisu informacyjnego.

Programista C#, Programista C++, Starszy Programista C++ – rozwijanie obecnych naszych programów oraz udział w tworzeniu nowych, na razie nie zdradzimy jakich.

Specjalista ds. Marketingu Internetowego – główne zadanie, to zbudowanie programu partnerskiego naszej firmy.

Pracownik ds. Public Relations – przede wszystkim kontakt z prasą zagraniczną oraz dbanie o nasz wizerunek w Internecie.

Specjalista Google AdWords – zarządzanie i optymalizacja naszych kampanii Google AdWords i Yahoo, które skierowane są na wiele, wiele krajów świata.

Więcej informacji na temat każdego z powyższych stanowisk znajduje się w dziale praca na naszej stronie internetowej.

5 thoughts on “CodeTwo zatrudnia!


  1. a ja tez swoje CV moge wyslac? tylko co wy zrobicie z bezrobotnym (jeszcze) chemikiem z miedzynarodowym doswiadczeniem? ;-)

  2. CV każdy może wysłać. To jak z bulionem. Pomóc może nie pomoże, ale na pewno nie zaszkodzi :)

  3. CodeTwo znowu zatrudnia:
    http://www.codetwo.pl/blog/zatrudniamy-pracownikow-na-stanowisko-wsparcie-techniczne-klienta/251

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Administratorem Twoich danych osobowych jest CodeTwo sp. z o.o. sp. k.
Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności.