CodeTwo wśród najlepszych nowych spółek!!!

Tadaa!!! Miło nam poinformować, że zajęliśmy 3 miejsce w konkursie „Najlepsze Nowe Spółki”, zorganizowanym przez „Dziennik Gazetę Prawną” pod patronatem PKO BP Banku Polskiego oraz Związku Przedsiębiorców i Pracodawców.

Kilka miesięcy temu dowiedzieliśmy się o konkursie, którego celem było wspieranie młodych, niewielkich, ale dynamicznie rozwijających się firm. Celem akcji “Najlepsze Nowe Spółki” było wyróżnienie przedsiębiorstw, które nie obawiają się spowolnienia gospodarczego, wchodzą w nowoczesny biznes i zatrudniają kolejnych pracowników. Identyfikujemy się z takim podejściem, więc podjęliśmy wyzwanie.

Podstawowymi warunkami wzięcia udziału w rywalizacji była obecność na rynku nie dłużej niż pięć lat i zatrudnianie nie więcej niż 50 osób. Ok, te warunki spełniliśmy. Co dalej?

W wielkim skrócie, dalej trzeba było wykazać się prawdziwymi osiągnięciami… Musieliśmy przedstawić konkretne, udokumentowane sukcesy naszej działalności, łącznie z wynikami finansowymi, ofertą, klientami, nagrodami, wyróżnieniami, obrazem konkurencji, opisem branży, rozmiarem bicepsów i przyspieszeniem do “setki” ;)

Wtedy wszystko było już tylko w rękach Komisji konkursowej, która wyłoniła pięciu półfinalistów. CodeTwo przyciągnęło uwagę m.in. imponującą liczbą firm z całego świata, które korzystają z naszych programów (ok. 10 tys.), oraz dynamicznym wzrostem obrotów spółki w ostatnich latach. Na tym etapie konkursu zaczynało nam brakować paznokci do obgryzania, bo znaleźliśmy się w gronie wyłącznie prężnie działających firm technologicznych. Poznaj naszych konkurentów.

Ostatecznie, w finale, na podstawie kondycji finansowej spółek, realizacji założonego biznesplanu, pomysłu na biznes (jego innowacyjności i stopnia trafienia w potrzeby rynku) oraz sposobu zarządzania spółką, Komisja wyłoniła trzech laureatów I edycji konkursu “Najlepsze Nowe Spółki”:

I miejsce : Mobitoki Sp. z o.o.
II miejsce : NaviExpert Sp. z o.o.
III miejsce: CodeTwo S.C.

Laureat I miejsca otrzymał tytuł Najlepszej Nowej Spółki, a wszyscy “medaliści” w nagrodę będą mogli przeprowadzić kampanię promocyjną na łamach „Dziennika Gazety Prawnej” w ramach budżetów adekwatnych miejscu na podium.

Gratulujemy sukcesu zdobywcom I i II miejsca oraz dziękujemy redakcji “Dziennika Gazety Prawnej” za wyróżnienie naszej firmy.

Podziękowania również dla całego Zespołu CodeTwo, dzięki któremu znaleźliśmy się w gronie najlepszych nowych spółek według jednego z największych dzienników gospodarczych w Polsce.

Poznaj szczegóły konkursu “Najlepsze Nowe Spółki”
Dowiedz się więcej o CodeTwo

Poznaj nasze produkty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Administratorem Twoich danych osobowych jest CodeTwo sp. z o.o. sp. k.
Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności.