CodeTwo wprowadza swój program partnerski

Kilka dni temu wprowadziliśmy nasz pierwszy program partnerski dla affiliatów, czyli partnerów, którzy zarabiają na przekierowywaniu  potencjalnych klientów ze swojej strony internetowej na witryny innych sprzedawców.

Nigdy wcześniej firma CodeTwo nie zabiegała o względy środowiska affiliatów, ale stało się! Mamy nasz własny program  i jest to w pewnym sensie moment historyczny, który będzie kolejnym kamieniem milowym na drodze do następnych sukcesów. Program dla affiliatów został przygotowany razem z platformą płatniczą Avangate, dzięki której mamy dostęp do nowoczesnego systemy płatności internetowych, a także do bazy 8000 affiliatów związanych z Avangate.

To z myślą o nich przygotowaliśmy specjalną ofertę, która powinna zachęcić do uczestnictwa w programie. Wszyscy chętni, którzy zapiszą się do CodeTwo Affiliate Program do dnia 30 kwietnia 2010, rozpoczną współpracę z nami od uzyskania bardzo preferencyjnych warunków prowizji. Zamiast standardowych 20%, otrzymają na starcie aż 35% prowizji na wszystkie produkty CodeTwo. Czego się nie robi, aby partnerzy byli zadowoleni ze współpracy!

Dowiedz się więcej o programie partnerskim CodeTwo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Administratorem Twoich danych osobowych jest CodeTwo sp. z o.o. sp. k.
Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności.