CodeTwo Public Folders na morzu!

Wygląda na to, że CodeTwo Public Folders jest w stanie pozytywnie wpłynąć na produktywność w zespołach pracujących w o wiele trudniejszych warunkach niż myślelismy. Wyobraźcie sobie, że nasz program służący do współdzielenia danych Outlooka w sieci został niedawno zainstalowany na ogromnym tankowcu „Torinia” i aktualnie przemierza oceany razem z jego dzielną załogą. Torinia jest jednym z pierwszych statków, na którym używane jest CodeTwo Public Folders, ale na pewno nie ostatnim! Kolejne 70 tankowców już czeka na zrzuty licencji ze śmigłowca:) Swoją drogą, ciekawe czy kapitan nadal wydaje polecienia załodze przy pomocy glośników zainstalowanych na pokładzie? W końcu teraz może już przypisywać zadania swoim marynarzom za pomocą Outlooka!

M.T. Torinia

O tym, dlaczego CodeTwo Public Folders sprawdza się tak świetnie również na morzu, przeczytaj na naszym angielskim blogu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

*