CodeTwo Public Folders na morzu!

Wygląda na to, że CodeTwo Public Folders jest w stanie pozytywnie wpłynąć na produktywność w zespołach pracujących w o wiele trudniejszych warunkach niż myślelismy. Wyobraźcie sobie, że nasz program służący do współdzielenia danych Outlooka w sieci został niedawno zainstalowany na ogromnym tankowcu “Torinia” i aktualnie przemierza oceany razem z jego dzielną załogą. Torinia jest jednym z pierwszych statków, na którym używane jest CodeTwo Public Folders, ale na pewno nie ostatnim! Kolejne 70 tankowców już czeka na zrzuty licencji ze śmigłowca:) Swoją drogą, ciekawe czy kapitan nadal wydaje polecienia załodze przy pomocy glośników zainstalowanych na pokładzie? W końcu teraz może już przypisywać zadania swoim marynarzom za pomocą Outlooka!

M.T. Torinia

O tym, dlaczego CodeTwo Public Folders sprawdza się tak świetnie również na morzu, przeczytaj na naszym angielskim blogu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Administratorem Twoich danych osobowych jest CodeTwo sp. z o.o. sp. k.
Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności.