CodeTwo Public Folders a Google Sync i Google Calendar Sync

Podejmowanie decyzji bywa trudne, szczególnie, gdy w rachubę wchodzi zbyt wiele opcji. Najpierw trzeba zebrać dane, potem je przeanalizować, a na koniec jeszcze wybrać to, co właściwe. Sprawy mają się o wiele prościej, jeżeli jest ktoś po ręką, kogo można by się poradzić.

CodeTwo Public Folders to narzędzie do pracy grupowej przeznaczone zarówno dla dużych jak i małych firm. Umożliwia synchronizację folderów Outlooka w czasie rzeczywistym i pomiędzy wieloma użytkownikami na raz. Ze względu na to, że współdzielone dane udostępniane są w zamkniętej sieci, są one zabezpieczone przed utratą lub dostępem osób niepożądanych. Google Sync i Google Calendar Sync są niezwykle popularnymi darmowymi programami przeznaczonymi do synchronizacji danych, ale przez wielu użytkowników postrzegane są, jako mało bezpieczne i ograniczone w możliwościach.

Dowiedz się więcej o CodeTwo Public Folders
Odwiedź oficjalną stronę CodeTwo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Administratorem Twoich danych osobowych jest CodeTwo sp. z o.o. sp. k.
Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności.