CodeTwo Public Folders 4.7.4

Nasz program do pracy grupowej w Outlooku – CodeTwo Public Folders, otrzymał nową aktualizację. O ile najnowsza wersja aplikacji nie zawiera wielu nowości, o tyle kilka istotnych funkcjonalności zostało udoskonalonych. Aktualizacja jest bezpłatna dla wszystkich użytkowników korzystających z CodeTwo Public Folders z oznaczeniem 4.x. Zachęcamy do pobierania i instalowania aktualnej wersji.

Kluczowe modyfikacje w CodeTwo Public Folders 4.7.4:

  • Foldery “Wersje robocze” są obecnie wykluczone z procesu synchronizacji folderów drzewa C2PublicFolders.
  • Poprawiona została procedura zapisywania ustawień podczas zamykania okna Panelu Administratora.
  • Usprawniliśmy mechanizm, który sprawiał, że czasami użytkownicy tracili uprawnienia do edycji lub usuwania elementów, których byli właścicielami.
  • Wyeliminowaliśmy możliwość publikowania przez menu kontekstowe folderu, który nie znajdował się w domyślnym drzewie PST.

Aby zainstalować bieżącą wersję CodeTwo Public Folders, zarówno Moduł Centralny jak i wszystkie dodatki Outlooka muszą być zaktualizowane. Po pobraniu i zainstalowaniu, program zachowa wszelkie wcześniejsze ustawienia.

Pobierz CodeTwo Public Folders 4.7.4
Dowiedz się więcej o aktualizacjach programów CodeTwo

Do czego służy program CodeTwo Public Folders

Dzięki CodeTwo Public Folders można współdzielić dane programu Microsoft Outlook pomiędzy wieloma komputerami. Rozwiązanie pozwala na współdzielenie takich elementów jak np. kalendarze, kontakty, pocztę, zadania oraz dokumenty pakietu Office (np. Word, Excel czy Power Point). Aplikacja umożliwia tworzenie publicznych folderów w Outlooku i udostępnianie prywatnych danych innym użytkownikom lokalnej sieci.

Synchronizacja danych odbywa się w czasie rzeczywistym, bez względu na wielkość współdzielonych elementów. CodeTwo Public Folders jest banalnie prosty w instalacji, a do jego obsługi nie jest potrzebna specjalistyczna wiedza. Wdrożenie programu w typowym środowisku biurowym zajmuje kilkanaście minut i nie jest do tego wymagane żadne oprogramowanie serwerowe. Rozwiązanie jest niedrogą alternatywą dla Microsoft Exchange Server.

Poznaj inne produkty CodeTwo
Śledź nas na Facebook’u

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Administratorem Twoich danych osobowych jest CodeTwo sp. z o.o. sp. k.
Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności.