CodeTwo przewodnikiem w Polskiej Dolinie Cyfrowej według Microsoft Polska

W najnowszym artykule Microsoft z serii #MicrosoftMówi CodeTwo zostało wyróżnione jako przykład polskiej firmy programistycznej odgrywającej znaczącą rolę w transformacji cyfrowej Polski. Wykorzystując chmurę obliczeniową, tworzymy innowacyjne rozwiązania, które są rozpoznawane na całym świecie i używane między innymi przez firmy z listy Fortune 500. Dzięki dużemu doświadczeniu w pracy z nowoczesnymi technologiami zostaliśmy uznani za przewodnika w Polskiej Dolinie Cyfrowej.

CodeTwo przeciera szlaki cyfrowej transformacji Polski

Dla utalentowanych programistów CodeTwo praca z najnowszymi technologiami to chleb powszedni. Myślenie niesztampowe, zorientowanie na poszukiwanie ciągle lepszych rozwiązań przynosi innowacyjne rezultaty. Na przykład, jako pierwsi na świecie udostępniliśmy nowoczesny dodatek (Web Add-in) do automatycznych podpisów email w Outlook i OWA, opracowany we współpracy z firmą Microsoft. Ponadto, nasze oprogramowanie do migracji zostało wielokrotnie dostrzeżone w prestiżowych raportach Gartnera, a jakość i niezawodność naszych rozwiązań potwierdzają liczne nagrody i raporty branżowe.

Mając bogate doświadczenie i praktyczną wiedzę z zakresu wykorzystania chmury, jesteśmy postrzegani jako przewodnicy torujący drogę innym firmom, które cyfrową transformację mają jeszcze przed sobą.

Innowacyjność to nasze drugie imię

Piotr Grzywacz, członek zarządu Microsoft w Polsce, w swoim artykule o roli chmury obliczeniowej w rozwoju, zauważa wkład CodeTwo w tym obszarze:

Innowacje Made in Poland
Chmura obliczeniowa to nie tylko sposób bezpiecznego gromadzenia danych i wykorzystania mocy obliczeniowej, ale przede wszystkim zestaw gotowych do użycia narzędzi budowania własnych aplikacji. Chmurowe narzędzia Microsoft oddane w ręce polskich firm programistycznych stają się podstawą do budowania innowacyjnych rozwiązań, które zyskują uznanie nie tylko w Polsce ale w skali całego świata. Produkty firmy CodeTwo są obecnie używane przez ponad 100 000 firm z ponad 150 krajów. Miliony użytkowników na całym świecie korzysta z rozwiązań do zarządzania podpisami e-mail, migracji danych i tworzenia kopii zapasowych dla Microsoft 365 i Exchange stworzonych właśnie przez jeleniogórskich programistów. (…)”

Fragment pochodzi z artykułu Przewodnicy w Polskiej Dolinie Cyfrowej.

Dziękujemy za to niezwykle miłe wyróżnienie i zapewniamy, że nasze chmurowe rozwiązanie do podpisów email będzie w przyszłości dostarczać użytkownikom jeszcze więcej korzyści, nad czym nieustannie pracujemy. Spodziewajcie się innowacyjnych i interesujących funkcji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Administratorem Twoich danych osobowych jest CodeTwo sp. z o.o. sp. k.
Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności.