CodeTwo Partnerem Microsoft Technology Summit 2011

Miło nam poinformować, że nasza firma dołączyła do grona oficjalnych Partnerów konferencji Microsoft Technology Summit 2011, która odbędzie się w tym roku w Warszawskim Centrum EXPO XXI w terminie 18-19 października. Jest to największe tego typu wydarzenie w Polsce, skupiające w jednym miejscu specjalistów, programistów i menadżerów IT zainteresowanych technologiami Microsoft. W trakcie licznych spotkań i sesji tematycznych uczestnicy będą mieli okazję poznać najnowsze trendy technologiczne prezentowane przez polskich i zagranicznych prelegentów, nawiązać kontakty biznesowe oraz wymienić się doświadczeniami ze swojej codziennej pracy.

MTS 2011

Jako Partner MTS 2011, CodeTwo będzie obecne na konferencji przez całe dwa dni i już teraz zapraszamy Was do odwiedzenia nas na naszym stoisku. Będzie świetna okazja, by porozmawiać o tym, jak nasze rozwiązania sprawdzają się w Waszej codziennej pracy i w którym kierunku Waszym zdaniem powinniśmy je dalej rozwijać. Dla tych z Was, którzy jeszcze nie mieli okazji pracować z naszymi programami przygotowujemy prezentacje i stanowisko, gdzie będzie można przetestować rozwiązania CodeTwo “na żywym organizmie”. W planie są także konkursy i nagrody, ale o tym w późniejszym terminie… :)

Rejestracja uczestników MTS 2011 rusza już 16 sierpnia. Do zobaczenia zatem w październiku!

Więcej o MTS 2011
Programy CodeTwo

3 thoughts on “CodeTwo Partnerem Microsoft Technology Summit 2011


  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

  You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  *

  Administratorem Twoich danych osobowych jest CodeTwo sp. z o.o. sp. k.
  Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności.