CodeTwo Outlook Sync jest kompatybilny z Windows 7

Nasz najmłodszy program CodeTwo Outlook Sync został już poddany gruntownym testom firmy Microsoft na kompatybilność z systemem Windows 7. Aplikacja pomyślnie przeszła testy i dziś oficjalnie może być oznakowana Windows 7 Logo, które gwarantuje użytkownikom tego systemu operacyjnego, niezawodność programu.

Podsumowując w skrócie, CodeTwo Outlook Sync może być użyty, aby:

  • synchronizować dane Outlooka między stacjonarnym komputerem a laptopem;
  • umożliwić pracę z partnerem na wspólnych zadaniach, kalendarzach, kontaktach, e-mailach i dokumentach Outlooka;
  • stworzyć kopię zapasową Outlooka na drugim komputerze.

Zatem jeśli poszukujecie bezpłatnej i niezwykle przyjaznej w użytkowaniu aplikacji do synchronizowania kalendarza i kontaktów MS Outlook z drugą osobą, bez MS Exchange Server i bez ograniczeń czasowych, pobierzcie CodeTwo Outlook Sync zupełnie za darmo ze strony internetowej produktu. Aby synchronizować wszystkie dane Outlooka między dwoma komputerami, zamówcie pełną wersję programu. W przypadku potrzeby synchronizacji wielu komputerów, np. w biurze lub dziale firmy, wypróbujecie CodeTwo Public Folders.

Jeśli znacie już któryś z tych programów, nie zwlekajcie z pisaniem komentarzy, sugestii i życzeń co do ich nowych funkcji. Przygotowaliśmy dla was specjalny dodatek na głównej stronie CodeTwo, który umożliwia wam szybką komunikację z nami (zobaczcie obrazek poniżej). Jako nasi klienci jesteście również zaproszeni do wzięcia udziału w ekskluzywnym konkursie, gdzie także możecie podzielić się waszą opinią i dzięki temu uzyskać nawet 1000$. Konkurs trwa tylko do 13 maja br., więc nie przegapcie szansy. Z góry dziękujemy za wasze komentarze. Zawsze mają one dla nas największą wartość.

CodeTwo Outlook Sync – anglojęzyczna strona produktu.
CodeTwo Public Folders – zobacz główne funkcje aplikacji biznesowej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Administratorem Twoich danych osobowych jest CodeTwo sp. z o.o. sp. k.
Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności.