Bezproblemowe migracje z Exchange do Office 365 – CodeTwo Office 365 Migration

Wraz ze wzrostem popularności oferowanych przez Microsoft usług chmurowych, coraz więcej firm rozważa przeniesienie skrzynek pocztowych użytkowników do Office 365. Mimo że Microsoft udostępnił administratorom zestaw podstawowych narzędzi i dokumentację techniczną, migracja z Exchange do Office 365 nadal nie jest łatwym zadaniem… Chyba że dysponujemy wygodnym i sprawnym programem do migracji. Jeżeli planujesz przeniesienie swojej organizacji Exchange Server do chmury, CodeTwo Office 365 Migration pomoże Ci wykonać to zadanie szybciej, prościej i taniej niż mogło Ci się początkowo wydawać.

CodeTwo Office 365 Migration - nowy produkt

Szybkie i proste migracje z Exchange do Office 365

Podstawową funkcją CodeTwo Office 365 Migration jest maksymalne uproszczenie procesu migracji użytkowników z lokalnej organizacji Exchange Server do Office 365. Program zaprojektowaliśmy tak, by był możliwie łatwy w obsłudze i zmniejszał zakres zadań pre-konfiguracyjnych do absolutnego minimum. Ergonomiczny panel administracyjny programu zapewnia bezpośredni dostęp do wszystkich najważniejszych funkcji, czyniąc skrypty PowerShell zupełnie zbędnymi.

Po zainstalowaniu aplikacji i połączeniu z źródłową domeną Active Directory w panelu administracyjnym wyświetli się lista skrzynek pocztowych wraz z opcjami ustawień połączeń i informacjami o statusie.

CodeTwo Office 365 Migration - skrzynki pocztowe

Przy użyciu CodeTwo Office 365 Migration, migracja z Exchange do Office jest naprawdę łatwa. Przed jej rozpoczęciem musisz utworzyć połączenie z docelową organizacją Office 365 i wskazać docelową skrzynkę pocztową w chmurze, dla każdego użytkownika który będzie przenoszony.

CodeTwo Office 365 Migration - konfiguracja połączenia z Office 365

Kiedy docelowe lokalizacje skrzynek pocztowych użytkowników zostaną już wybrane możesz rozpocząć migrację. W trakcie migracji z Exchange do Office 365 program będzie wykonywał jednorazowo maksimum 4 czynności przenoszenia. Informacje o statusie migracji wyświetlane będą na bieżąco w panelu administracyjnym CodeTwo Office 365 Migration. Całkowity czas migracji uzależniony jest od szybkości Twojego łącza internetowego.

CodeTwo Office 365 Migration - statusy migracji

Bezpieczeństwo danych i szczegółowe raportowanie

Korzystając z CodeTwo Office 365 Migration nie ryzykujesz utraty jakichkolwiek danych. Dzieje się tak, ponieważ program, zamiast przenosić i kasować, wykonuje tylko identyczne kopie Twoich skrzynek pocztowych ich zawartości i wysyła je do chmury. Rezultaty migracji można następnie szczegółowo prześledzić, zanim przejście Exchange do Office 365 zostanie sfinalizowane. Migracja każdej skrzynki zostaje natychmiast zapisana w plikach dziennika, więc ewentualne problemy można bardzo łatwo zidentyfikować i rozwiązać.

Migruj z Exchange 2007, 2010 i 2013

CodeTwo Office 365 Migration pozwala na migracje z Exchange Server 2007, 2010 i 2013. Cały proces jest we wszystkich wypadkach tak samo prosty – niezależnie od tego która wersja Exchange Server stanowi źródło migracji do Office 365. Program także wspiera bezpośrednie migracje z Exchange Server 2007.

Używaj za darmo!

CodeTwo Office 365 Migration możesz otrzymać całkowicie za darmo – wystarczy, że posiadasz aktywną subskrypcję Office 365 i wskażesz CodeTwo jako swojego partnera (ang. Partner of Record) wykonując kilka prostych kroków opisanych na tej stronie. Uczestnictwo w programie nie wiąże się z żadnymi kosztami z Twojej strony, ponieważ Twoją licencję CodeTwo Office 365 Migration opłaca Microsoft.

Wersja testowa

Zanim podejmiesz ostateczną decyzję możesz także przez 30 dni za darmo testować CodeTwo Office 365 Migration. W tym celu pobierz plik instalacyjny z tej strony, a następnie zainstaluj i skonfiguruj program zgodnie z tą instrukcją.

UWAGA: Wersja testowa pozwala na migrację maksimum 10 elementów z każdego folderu.

Dowiedz się więcej na temat CodeTwo Office 365 Migration
Obejrzyj zrzuty z ekranu
Otrzymaj CodeTwo Office 365 Migration za darmo

One thought on “Bezproblemowe migracje z Exchange do Office 365 – CodeTwo Office 365 Migration


  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

  You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  *

  Administratorem Twoich danych osobowych jest CodeTwo sp. z o.o. sp. k.
  Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności.