CodeTwo laureatem Diamentów Forbesa 2020

We właśnie opublikowanym rankingu Diamenty Forbesa 2020, CodeTwo ponownie znalazło się w prestiżowym gronie najszybciej rozwijających się polskich przedsiębiorstw, wyłonionych spośród ponad 220 000 kwalifikujących się firm. Wyróżnienie to jest nie tylko potwierdzeniem spełnienia surowych kryteriów oceny i uzyskania doskonałych wyników finansowych, ale przede wszystkim stawia CodeTwo wśród przedsiębiorstw o najwyższej wiarygodności.

Nagroda Forbes dla CodeTwo

Nie znaleźlibyśmy się w gronie laureatów, gdyby nie ogromne zaangażowanie wszystkich pracowników tworzących CodeTwo, a także bogate know-how wypracowane przez lata obecności na rynku. Nasz sukces potwierdza nie tylko obecność na liście Diamentów Forbesa 2020, ale przede wszystkim zadowolenie ponad 79 000 klientów ze 150 krajów, którzy w swojej codziennej działalności stosują nasze oprogramowanie, m.in. program CodeTwo Office 365 Migration do migracji skrzynek pocztowych z serwerów Exchange do Office 365, a także usługi takie jak CodeTwo Email Signatures for Office 365 do centralnego zarządzania podpisami i notami prawnymi w wiadomościach email.

Jesteśmy ogromnie wdzięczni za kolejne po tytule Partnera Roku Microsoft 2019 wyróżnienie, które jest wielką zachętą do dalszej wytężonej pracy i ciągłego doskonalenia. A organizacje, które poszukują rozwiązań wspomagających zarządzanie usługami Microsoft Exchange i Office 365, zapraszamy do zapoznania się z naszymi produktami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Administratorem Twoich danych osobowych jest CodeTwo sp. z o.o. sp. k.
Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności.