CodeTwo fundatorem głównej nagrody z okacji 6-lecia forum dobreprogramy.pl

Kilka dni temu największy polski portal poświęcony oprogramowaniu dobreprogramy.pl obchodził szóstą rocznicę powstania swojego forum internetowego. Forum portalu dobreprogramy.pl z prawie 2 milionami wypowiedzi i ponad 100 tysiącami zarejestrowanych użytkowników, to jedna z największych w Polsce społeczności internetowych zajmujących się tematem oprogramowania i IT.

Z okazji okrągłej rocznicy redakcja portalu dobreprogramy.pl postanowiła wynagrodzić najaktywniejszych użytkowników forum i rozlosować wśród nich atrakcyjne nagrody. Miło nam poinformować, że sponsorem głównej nagrody konsoli Sony PlayStation 3 była firma CodeTwo. Zwycięzcy serdecznie gratulujemy i życzymy wielu nieprzespanych nocy!

Idea forów internetowych jest nam bardzo bliska. Sami prowadzimy największe w Polsce forum internetowe poświęcone programowi Microsoft Office Outlook, na którym odpowiadamy na pytania użytkowników. Idea forum portalu dobreprogramy.pl jest nam szczególnie bliska, jako że jest to portal, który od początku istnienia szerzy ideę legalnego oprogramowania nie tylko w pracy, ale i w domu.

Odwiedź portal dobreprogramy.pl

Odwiedź forum outlook.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Administratorem Twoich danych osobowych jest CodeTwo sp. z o.o. sp. k.
Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności.