CodeTwo FolderSync dla Exchange

Sekcja Programy na naszej stronie została uzupełniona o nowy produkt – CodeTwo FolderSync. Jak sama nazwa wskazuje aplikacja służy do synchronizacji folderów.

CodeTwo FolderSync to bardzo przydatne narzędzie do synchronizacji folderów publicznych z prywatnymi skrzynkami. Program przeznaczony jest dla serwera Exchange, którego użytkownicy często muszą synchronizować elementy folderów publicznych z urządzeniami PDA. Niestety, większość urządzeń mobilnych pozwala na synchronizację tylko z folderami osobistymi. Stosując CodeTwo FolderSync synchronizacja folderów publicznych z PDA staje się możliwa. Oto rozwiązanie: program synchronizuje dane publicznego foldera z osobistym. Kiedy elementy publiczne znajdą się w folderze osobistym urządzenie PDA z łatwością może je pobrać.


Konfiguracja aplikacji jest wyjątkowo nieskomplikowana. Wystarczy wskazać pary folderów, tego samego typu, których zawartość będzie synchronizowana.

CodeTwo FolderSync może zostać zainstalowany na komputerze z serwerem Exchange lub na innym komputerze w sieci, który ma dostęp do serwera Exchange. Jeśli na komputerze nie jest zainstalowany Exchange Server, to musi na nim być zainstalowany Microsoft Outlook – jeśli jest to Outlook 98/2000 to musi być zainstalowany w trybie Firma lub Grupa Robocza (Corporate or Workgroup mode), jeśli jest to Outlook XP, to musi być zainstalowany co najmniej z dodatkiem Service Pack 1.

Mamy dobrą wiadomość dla administratorów zainteresowanych programem. Niebawem program zostanie zaktualizowany przez firmę CodeTwo i w nowej wersji będzie pozwalał np. na synchronizację danych w jednym kierunku, zamiast w obu jak to ma miejsce teraz, będzie umożliwiał tworzenie sumarycznych widoków folderów np. kalendarzy oraz pozwalał na dostęp do skrzynek bez potrzeby modyfikacji praw użytkowników do tej skrzynki. Będzie można też powstrzymać synchronizację prywatnych elementów.

Jeżeli macie Państwo jakieś uwagi i sugestie, którymi chcecie się podzielić z nami, czekamy na kontakt. Będziemy również angażować BETA testerów do nowej wersji, można się zgłaszać już dziś.

Strona programu

Pobierz CodeTwo FolderSync

Zamów CodeTwo FolderSync

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Administratorem Twoich danych osobowych jest CodeTwo sp. z o.o. sp. k.
Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności.