CodeTwo wśród finalistów VIII Festiwalu Filmów Odpowiedzialnych „17 Celów”

Nasz film „Gdy masz jedno hasło do wszystkiego” został zakwalifikowany do VIII edycji Festiwalu Filmów Odpowiedzialnych „17 Celów”, w której stanął w szranki z innymi produkcjami o Złotą Tarczę oraz Nagrodę Publiczności. Festiwal ten jest jedynym w Polsce festiwalem poświęconym filmom dokumentalnym i promocyjnym realizowanym w duchu zrównoważonego rozwoju i społecznej odpowiedzialności biznesu (ang. Corporate Social Responsibility – CSR). Wydarzenie miało miejsce w dniach 24-29 września 2023 w Poznaniu.

CodeTwo wśród finalistów VIII Festiwalu Filmów Odpowiedzialnych 17 Celów

Film konkursowy oraz działania CodeTwo w ramach CSR

Film „Gdy masz jedno hasło do wszystkiego” został opublikowany w sierpniu 2022 na kanale HRejterzy. Łącznie na YouTube i Facebooku obejrzano go już ponad 800 tys. razy! Wprawdzie daleko mu do rekordzisty, który wyciągnął na chwilę obecną 16 milionów wyświetleń na samym Facebooku, ale z tematami poważnymi zawsze trudniej się wybić. Film (ten konkursowy) w humorystyczny (i charakterystyczny dla HRejterów) sposób promuje jedną z najważniejszych (a jednocześnie najbardziej podstawowych) dobrych praktyk bezpieczeństwa w sieci. Chodzi o używanie różnych i silnych haseł do różnych kont i portali internetowych:

Od kilku lat staramy się wykorzystywać popularność naszego kanału HRejterzy (ponad 250 tys. subskrybentów na YouTube i niemal pół miliona obserwujących na Facebooku), aby udzielać się w tematach takich jak cyberbezpieczeństwo, smartfonizacja społeczeństwa, dawstwo krwi i szpiku, czy zaśmiecanie środowiska. Cieszymy się, że nasz film oraz działania w zakresie CSR i zrównoważonego rozwoju zostały zauważone i docenione przez organizatorów Festiwalu. Wierzymy, że pozwoli to jeszcze bardziej nagłośnić problemy, o których mówimy w naszych akcjach (hrejterzy.com/akcje).

Nagroda Publiczności oraz inne filmy Festiwalu

29 września w Kinie Rialto w Poznaniu odbyła się gala finałowa Festiwalu, na której ogłoszono zwycięzców. Nasz film zajął 3. miejsce w głosowaniu internautów na Nagrodę Publiczności w kategorii Biznes. Dziękujemy za Wasze głosy na naszą produkcję!

Zachęcamy także do obejrzenia pozostałych 40 filmów konkursowych. Organizatorzy Festiwalu podzielili je na 3 kategorie i udostęnili w ramach playlist na YouTube:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Administratorem Twoich danych osobowych jest CodeTwo sp. z o.o. sp. k.
Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności.