CodeTwo Exchange Sync: wsparcie dla Exchange 2013

Administratorzy Exchange 2013 mogą nareszcie odetchnąć z ulgą… i zacząć synchronizować foldery Exchange – wczoraj nastąpiło przecięcie wstęgi dla wersji 2.3.0, dzięki której CodeTwo Exchange Sync stał się kompatybilny z Exchange 2013!

Kafelek CodeTwo Exchange Sync w menu Start Windows Server 2012 EN z Exchange Server 2013

Tak jak w przypadku poprzednich edycji Microsoft Exchange Server, instalacja CodeTwo Exchange Sync na serwerze wyposażonym w Exchange 2013 jest szybka i prosta – trwa kilka sekund, po czym automatycznie otwiera panel administracyjny programu z pytaniem, czy użytkownik chce skonfigurować usługę synchronizacyjną (pytanie to można zignorować i skonfigurować usługę w późniejszym czasie).

Tworzenie nowego zadania synchronizacyjnego

Obsługa programu jest także niezwykle łatwa. Wystarczy kilka kliknięć by stworzyć zadanie synchronizacyjne, dzięki któremu między dowolnie wybranymi folderami Exchange (zarówno prywatnymi, jak i publicznymi) w określonych przez użytkownika kierunkach synchronizowane będą dane kalendarzowe, kontakty, zadania, wiadomości email itd. Nie ma potrzeby instalować czegokolwiek po stronie użytkownika, ponieważ wszystkie czynności wykonywane są bezpośrednio na poziomie serwera.

Kompatybilność z Exchange 2013 oznacza, że teraz także użytkownicy najnowszej edycji Microsoft Exchange Server będą mogli skorzystać z takich funkcjonalności CodeTwo Exchange Sync jak:

  • Synchronizacja typu Two-Way (synchronizacja w obie strony) – idealne rozwiązanie dla pracujących w MS Outlook zespołów, których członkowie potrzebują być zawsze na bieżąco ze zmianami i nowymi elementami pojawiającymi się w bazach danych Kontaktów, Kalendarzy, Zadań lub wiadomości Email ich współpracowników oraz mieć gwarancję, że własne zmiany błyskawicznie pojawią się w folderach kolegów i koleżanek. Więcej tutaj …
  • Synchronizacja typu One-Way (synchronizacja w jedną stronę): Jeden do wielu – funkcjonalność najczęściej wykorzystywana do synchronizacji danych z pojedynczego folderu publicznego do wielu osobistych folderów użytkowników, dzięki czemu można uzyskać do nich dostęp na urządzeniach mobilnych. Więcej tutaj …
  • Synchronizacja typu One-Way: Wiele do jednego – przykładowe zastosowanie to archiwizacja elementów z wielu osobistych folderów użytkowników w wybranym folderze publicznym. Więcej tutaj …
  • Synchronizacja typu One-Way: Jeden do jednego – funkcjonalność różniąca się od powyższych tym, że pozwala na bardzo precyzyjne zdefiniowanie relacji synchronizacyjnych między pojedynczymi folderami. Więcej tutaj …

Mało tego, CodeTwo Exchange Sync pozwala na niemal absolutną kontrolę nad synchronizacją danych Exchange. Uzyskać ją można dzięki funkcjonalnościom Filtrów i Modyfikatorów, które umożliwiają blokowanie elementów spełniających określone kryteria (Filtry) lub modyfikowanie elementów w trakcie synchronizacji (np. dodawanie nazw źródłowych skrzynek pocztowych, kategoryzowanie, oznaczanie jako prywatne itd.).

Opcje modyfikacji elementów kalendarzowych

Wersja 2.3.0 wprowadza kompatybilność z Exchange 2013 oraz usprawnienia szybkości i stabilności synchronizacji. Można ją pobrać poprzez tę stronę. Użytkownikom CodeTwo Exchange Sync zalecamy aktualizację do wersji 2.3.0 – w tym celu należy pobrać najnowszy plik instalacyjny, uruchomić go na maszynie, na której działa poprzednia wersja CodeTwo Exchange Sync i pozwolić wersji 2.3.0 na nadpisanie się nad poprzednią (więcej na ten temat na tej stronie).

Aktualizacja nie modyfikuje istniejących ustawień programu i jest darmowa dla właścicieli licencji CodeTwo Exchange Sync 2.x.

Nowy produkt! Jeżeli szukasz rozwiązania, które pozwoli Ci na bezpośrednią synchronizację między urządzeniami mobilnymi iOS i Android oraz wszystkimi danymi znajdującymi się na Exchange 2013 / 2010 / 2007 (lub SBS 2011 / 2008), już dziś przetestuj CodeTwo Exchange Folders!

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, skontaktuj się z nami. Jesteśmy dostępni 24 godziny na dobę od poniedziałku do piątku.

Pobierz CodeTwo Exchange Sync 2.3.0
Jak zaktualizować instalację CodeTwo Exchange Sync do wersji 2.3.0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Administratorem Twoich danych osobowych jest CodeTwo sp. z o.o. sp. k.
Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności.