CodeTwo Exchange Sync – aktualizacja

CodeTwo Exchange SyncNasi testerzy z działu Wsparcia Technicznego wczoraj skończyli testy programu CodeTwo Exchange Sync 2.1, więc dzisiaj możemy już opublikować program z nowymi aktualizacjami. Najnowsza wersja zawiera poprawki błędów, które zgłaszaliście przez ostatnie tygodnie. Są to:

  • Poprawiona logika usuwania elementów z cache; w sytuacji, kiedy zdefiniowanych było kilka reguł synchronizujących używających wspólnego foldera źródłowego, zdarzały się przypadki błędnej synchronizacji po usunięciu elementów z foldera źródłowego.
  • Naprawiony problem duplikujących się elementów w sytuacji, gdy zdefiniowanych jest kilka reguł synchronizujących używających wspólnego foldera źródłowego.
  • Dodanie zmiennej “SourceMailboxName” w modyfikatorze “Subject”, które powoduje dodanie tylko nazwy użytkownika, a nie, jak to było dotychczas, tekstu “Skrzynka pocztowa – nazwa_użytkownika”

Jeszcze raz bardzo dziękujemy za wszystkie maile i telefony z uwagami i propozycjami zmian. Mamy nadzieję, że prowadzone przez nas zmiany ułatwią Wam pracę grupową i sprawią, że nasz program będzie dla Was jeszcze bardziej niezawodny. Tradycyjnie jesteśmy otwarci na Wasze dalsze propozycje i pomysły. Jeśli uważacie, że w tym programie jeszcze czegoś brakuje, lub że jakieś funkcje działają nie do końca tak jak powinny, dajcie znać. Razem możemy zrobić dobry kawał oprogramowania! Dzięki!

Pobierz CodeTwo Exchange Sync
Dowiedz się więcej o CodeTwo Exchange Sync
Zobacz historię wersji
Przejdź do strony głównej CodeTwo

One thought on “CodeTwo Exchange Sync – aktualizacja


  1. Aha.. i od razu powiem, że nie da się tak zrobić, żeby program porywał Baltazara Gąbkę – no niestety ze względów technicznych możemy jedynie wyświetlać zieloną pietruszkę w panelu administracyjnym na dole… na górze nie możemy i proszę więcej o to nie pytać.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Administratorem Twoich danych osobowych jest CodeTwo sp. z o.o. sp. k.
Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności.