CodeTwo Exchange Rules 2007 Final Release

Od dzisiaj dostępna jest finalna wersja naszego najnowszego programu CodeTwo Exchange Rules 2007 pozwalającego na centralne zarządzanie stopkami i podpisami dodawanymi do poczty wysyłanej przez serwer Exchange 2007. Od 27 marca program dostępny był w wersji Beta i był testowany przez użytkowników, także w środowiskach produkcyjnych. Przez ten czas nie pojawiły się żadne problemy w jego działaniu. Dlatego z dumą możemy oficjalnie ogłosić finalną wersję programu oznaczoną numerem 1.0.

Program pozwala na wygodne zarządzanie stopkami i osobistymi podpisami dołączanymi do poczty wysyłanej przez serwer Exchange 2007. Administrator może w prosty sposób definiować różne rodzaje stopek w zależności od nadawców, jak i odbiorców wiadomości. Stopki mogą być tworzone z wykorzystaniem zaawansowanego, ale prostego w obsłudze wizualnego edytora HTML. Dzięki zmiennym Active Directory wstawianymi do szablonów stopek, można przy pomocy jednego szablonu utworzyć osobiste stopki dla wszystkich użytkowników w firmie. Stopki te zawierają dynamicznie wypełniane dane (takie jak imię, nazwisko, numer telefonu) w zależności od nadawcy wiadomości. Oprócz tego program zawiera narzędzia ułatwiające pracę administratora takie, jak narzędzie do podglądu stopek, czy do sprawdzania, jaka stopka zostanie użyta dla wybranego nadawcy.

Więcej informacji i zrzutów ekranu na temat funkcjonalności programu można znaleźć w poprzednim poście na jego temat oraz oczywiście na stronie programu.

Oczywiście na tym nie poprzestajemy i rozpoczynamy prace nad kolejną wersją programu zawierającą nowe funkcjonalności.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Administratorem Twoich danych osobowych jest CodeTwo sp. z o.o. sp. k.
Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności.