CodeTwo Exchange Rules 2003 – aktualizacja

CodeTwo Exchange Rules 2003Drodzy użytkownicy CodeTwo Exchange Rules. Jest już dostępna aktualizacja programu CodeTwo Exchange Rules 2003 do wersji 3.2. Wprowadziliśmy tam najważniejsze poprawki, które nasi uzytkownicy zgłaszali nam w przeciągu ostatnich kilku miesięcy. Zrobiliśmy co w naszej mocy, aby sprostać Waszym oczekiwaniom i mamy nadzieje, że dzięki temu będziecie jeszcze bardziej zadowoleni z użytkownia tego programu. Pełna lista poprawek znajduje się poniżej.

  • Raporty doręczeń nie były dostarczane dla wiadomości wewnętrznych.
  • Kontakty w AD traktowane były jako użytkownicy wewnętrzni.
  • W niektórych przypadkach program dodawał stopkę do wiadomości zaszyfrowanych.
  • W przypadku bardziej skomplikowanych środowisk Exchange zdarzało się, że nie dochodziły wiadomości do grup dystrybucyjnych.
  • Przy wysyłaniu maila jednocześnie do grupy dystrybucyjnej i jednego z jej członków zdarzało się, że wiadomość dochodziła dwa razy.
  • Nie dochodziły wiadomości do członków grup dystrybucyjnych przy skonfigurowanym forwardowaniu pomiędzy członkami tych grup.
  • W przypadku wykorzystania w stopce niestandardowych atrybutów z Active Directory (rozszerzony schemat AD) zdarzało się że użytkownicy wewnętrzni traktowani byli jak zewnętrzni.
  • W testerze reguł podczas testowania reguł opartych na przynależności do grupy AD pojawiał się błąd programu.
  • Pliki statystyk po zmianie ustawień na inne niż domyślne resetowały się.

Poprawka jest darmowa dla użytkowników wersji 3.x. Jak zawsze w wypadku poprawki, użytkownicy, którzy chcą zaktualizować obecną wersję, powinni pobrać program instalacyjny dostępny publicznie na naszej stronie internetowej i go uruchomić. Poprzednia wersja zostanie automatycznie zaktualizowana, a wszystkie ustawienia zostaną zachowane. Aby program działał poprawnie, będzie wymagany restart serwera.

Pobierz poprawkę CodeTwo Exchange Rules 2003 3.2

Historia wersji

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Administratorem Twoich danych osobowych jest CodeTwo sp. z o.o. sp. k.
Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności.