CodeTwo Exchange i Office 365 Migration: +10 do stabilności

CodeTwo Exchange Migration i CodeTwo Office 365 Migration: wersja 1.9Po trzech tygodniach intensywnego kodowania i debugowania, nareszcie możemy ogłosić wydanie bliźniaczych wersji 1.9 naszych narzędzi do migracji skrzynek pocztowych: CodeTwo Exchange Migration i CodeTwo Office 365 Migration!

Aktualizacja zawiera zestaw ulepszeń, z których najważniejszym jest usunięcie przyczyny sporadycznych awarii programów w niektórych typach środowisk. Usunięcie problemu było możliwe dzięki:

  • Stworzeniu 64-bitowego modułu programu i dodanie go do pliku instalacyjnego. Od tej pory odpowiednia wersja programu będzie instalowała się automatycznie na postawie wykrytego typu systemu operacyjnego.
  • I przebudowie architektury programów. Począwszy od wersji 1.9 rola kopiowania danych z serwera źródłowego i rola wysyłania ich do serwera docelowego, będą wykonywane przez dwie osobne usługi.

Zarówno powyższe usprawnienia, jak i inne poprawki będące częścią wersji 1.9 naszych migratorów, zaimplementowane zostały w odpowiedzi na zgłoszenia i sugestie przysłane przez Was, naszych klientów i użytkowników. Dziękujemy za wszystkie emaile i telefony!

Szczegóły techniczne i licencjonowanie

Aktualizacja jest darmowa dla wszystkich użytkowników.

Aby zaktualizować swoją wersję programu, należy plik instalacyjny wersji 1.9 uruchomić na maszynie wyposażonej w CodeTwo Exchange Migration (lub CodeTwo Office 365 Migration). Instalator wykryje starą wersję programu i automatycznie zaktualizuje ją.

Wszystkie ustawienia oraz status licencji zostaną zachowane.

Począwszy od wersji 1.9 istnieje możliwość sprawdzania aktualizacji bezpośrednio z poziomu Panelu Administracyjnego programów.

Pobierz CodeTwo Exchange Migration wer. 1.9
CodeTwo Exchange Migration: historia wersji
Pobierz CodeTwo Office 365 Migration wer. 1.9
CodeTwo Office 365 Migration: historia wersji

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Administratorem Twoich danych osobowych jest CodeTwo sp. z o.o. sp. k.
Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności.