CodeTwo Email Signatures 365 z odznaką Microsoft Preferred Solution

Miło nam poinformować, że CodeTwo Email Signatures 365 – nasze flagowe rozwiązanie do zarządzania podpisami email w Microsoft 365 (Office 365) – zostało uznane przez Microsoft za preferowane rozwiązanie („Preferred solution”) w Azure Marketplace oraz AppSource.

CodeTwo Email Signatures for Office 365 z odznaką Microsoft Preferred Solution

Microsoft AppSource i Azure Marketplace to platformy, na których dostępne są bezpieczne i godne zaufania rozwiązania dla biznesu dostarczane przez Microsoft oraz zaufanych partnerów Microsoft. Oznaczenie „Preferred solution”, które znajduje się przy nazwie naszej aplikacji oznacza, że jest to rozwiązanie najwyższej klasy, przetestowane i docenione przez zespół ekspertów Microsoft za swoją użyteczność, jakość i wydajność.

CodeTwo - Microsoft Preferred solution

Jeszcze nie znasz CodeTwo Email Signatures 365? Jest to chmurowe rozwiązanie do centralnego zarządzania podpisami email i notami prawnymi w organizacjach opartych na platformie Microsoft 365 (Exchange Online). Aplikacja ta rozszerza możliwości Microsoft 365 w zakresie podpisów email, pozwalając na m.in. ujednolicenie wyglądu podpisów email na różnych klientach pocztowych oraz urządzeniach mobilnych, dodawanie stopek zaraz pod odpowiedzią czy łatwe dodawanie logo, banerów reklamowych i ikon społecznościowych. Aplikacja jest rozwijana w środowisku z wdrożonym Systemem Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji spełniającym najwyższe normy bezpieczeństwa, co jest potwierdzone certyfikatem zgodności z normami ISO/IEC 27001 oraz ISO/IEC 27018.

Testuj CodeTwo Email Signatures 365 za darmo

Sprawdź CodeTwo Email Signatures 365 w Azure Marketplace

Sprawdź CodeTwo Email Signatures 365 w Microsoft AppSource

Dziękujemy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Administratorem Twoich danych osobowych jest CodeTwo sp. z o.o. sp. k.
Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności.