CodeTwo Email Signatures for Office 365 wysoko oceniany i polecany na Spiceworks

Chcieliśmy podzielić się z Wami wiadomością, że CodeTwo Email Signatures for Office 365, nasze chmurowe rozwiązanie do zarządzania podpisami email, otrzymało już ponad 50 pozytywnych opinii na portalu Spiceworks – popularnym forum technicznym dla ekspertów IT z całego świata, dzielących się swoją wiedzą z innymi „kolegami po fachu”. Tym samym nasze rozwiązanie jest najwyżej ocenianym i rekomendowanym rozwiązaniem do podpisów email na Spiceworks.

Ponad 50 pozytywnych opinii na Spiceworks dla CodeTwo Email Signatures for Office 365

CodeTwo Email Signatures for Office 365 jest naszym flagowym rozwiązaniem dla organizacji korzystających z Office 365 i szukających sposobu na centralne zarządzanie biznesowymi podpisami email oraz notami prawnymi. Z tym solidnym i bezpiecznym rozwiązaniem, firmy z całego świata mogą prezentować swoją markę w sposób spójny na zewnątrz organizacji oraz jednocześnie spełniać wymagania prawne dotyczące korespondencji email. Mając to na uwadze, jesteśmy dumni słysząc niezwykle pozytywne opinie spływające nie tylko od zadowolonych klientów, ale także od ekspertów IT, którzy ufają i polegają na CodeTwo Email Signatures for Office 365 w ich codziennej pracy.

Dlatego chcielibyśmy podziękować za te wszystkie dobre słowa, zaufanie oraz za każdą cenną uwagę. Zapewniamy, że nadal będziemy ciężko pracować oraz nieustannie ulepszać i dostarczać najbezpieczniejsze i najbardziej niezawodne rozwiązanie na rynku podpisów email.

Jeśli chcesz przeczytać opinie na temat naszego programu, sprawdź co mówią eksperci IT na Spiceworks na temat CodeTwo Email Signatures for Office 365.

Dziękujemy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Administratorem Twoich danych osobowych jest CodeTwo sp. z o.o. sp. k.
Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności.