CodeTwo Email Signatures for Office 365 – nowa strona do sprawdzania stanu usług

Każda usługa działająca w ramach CodeTwo Email Signatures for Office 365 jest monitorowana 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Jest to jeden z licznych środków jakie podjęliśmy, by podpisy naszych klientów były zawsze na miejscu, a każdy ewentualny problem był rozwiązywany tak szybko, jak to tylko możliwe.

Do tej pory, wszyscy użytkownicy programu mogli sprawdzić stan naszych usług po zalogowaniu w CodeTwo Admin Panel. Teraz udostępniliśmy nową dedykowaną stronę status page . Strona ta jest dostępna dla każdego i jest widoczna na każdym urządzeniu z dostępem do Internetu.

CodeTwo Email Signatures for Office 365 - status page

O nowej stronie

Strona wyświetla stan usług osobno dla każdej geolokacji. Kliknięcie plusa obok nazwy geolokacji pozwala na zapoznanie się ze szczegółowym stanem wszystkich usług wchodzących w skład CodeTwo Email Signatures for Office 365. Na samym dole strony można podejrzeć historię incydentów. Ta sekcja jest prawie zawsze pusta.

CodeTwo Email Signatures for Office 365 - status page

Strona sama się odświeża. Dzięki temu informacje na niej są cały czas aktualne.

Powiadomienia o stanie usług

Strona status page, oprócz wyświetlania stanu usług, umożliwa również prostą konfigurację powiadomień. Każdy może włączyć sobie otrzymywanie notyfikacji przez email. Strona posiada także kanały RSS i Atom, które można łatwo dodać, na przykład do Outlooka. Aby otrzymywać powiadomienia na telefon w formie wiadomości tekstowej, należy wpisać swój numer w zakładce ustawień w CodeTwo Admin Panel.

Konfiguracja powiadomień - email/feed

Po wybraniu rodzaju otrzymywanych powiadomień, istnieje możliwość wybrania geolokalizacji, na temat której chce się dostawać powiadomienia. Następnie można wybrać konkretne usługi, na przykład tylko dotyczące przepływu wiadomości email i dodawania podpisów.

W przypadku wybrania opcji powiadomień przez email, w pierwszej kolejności należy potwierdzić adres email.

Aktualni użytkownicy

Każdy użytkownik który miał skonfigurowane powiadomienia za pośrednictwem Admin Panelu przed wydaniem nowej strony do sprawdzania stanu usług, nie musi wprowadzać żadnych zmian – ustawienia zostały zachowane. Co ważne, istniejący użytkownicy mogą skorzystać z nowej strony aby dowolnie zmodyfikować ustawienia dotyczące powiadomień. Na przykład, można ustawić dostarczanie wiadomości dotyczących tylko wybranej geolokalizacji i najważniejszych usług składających się na CodeTwo Email Signatures for Office 365.

Aby zmienić ustawienia powiadomień dla istniejącego adresu, należy go wpisać w oknie Subscribe to updates. Spowoduje to otwarcie strony z ustawieniami.

Można także zdefiniować dodatkowe adresy email do wysyłania wiadomości o stanie usług. Jest to możliwe zarówno z poziomu Admin Panelu, jak i nowej strony.

Skontaktuj się z nami

Nasz Dział Obsługi Klienta jest dostępny 24 godziny na dobę, od poniedziałku do piątku. W razie jakichkolwiek problemów lub pytań, skontaktuj się z nami o każdej porze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Administratorem Twoich danych osobowych jest CodeTwo sp. z o.o. sp. k.
Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności.