CodeTwo Diamentem Forbesa 2021

Z dumą informujemy, że CodeTwo już po raz drugi z rzędu zostało laureatem rankingu Diamenty Forbesa 2021. Znaleźliśmy się w gronie 15 000 diamentów, czyli najszybciej rozwijających się firm w Polsce, które cechuje wysoka wiarygodność i które osiągnęły bardzo dobre wyniki finansowe. CodeTwo otrzymało wyróżnienie w kategorii przedsiębiorstw o przychodach między 50 a 250 milionów złotych. Tytuł Diamentu Forbesa potwierdza, że nasza firma działa stabilnie i szybko reaguje na dynamicznie zmieniające się warunki rynkowe.

Diamenty Forbesa 2021

Rok 2020 był dla wszystkich czasem pełnym wyzwań. Pozostaliśmy jednak wierni naszym wartościom i konsekwentnie realizowaliśmy strategię firmy, cały czas działając z pełnym zaangażowaniem i dążąc do zapewnienia najwyższej jakości usług i opracowania najlepszych rozwiązań. Opłaciło się! CodeTwo zostało laureatem globalnego konkursu 2020 Microsoft Partner of the Year w kategorii Customer Experience, a nasze produkty zdobyły uznanie kolejnych użytkowników i recenzentów, a także liczne nagrody i wyróżnienia. Zdobycie tytułu Diamentu Forbesa 2021 to ważne wyróżnienie i nagroda za ciężką pracę i poświęcenie całego zespołu CodeTwo. Dziękujemy!

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o produktach, które stanowią podstawę sukcesu i dynamicznego rozwoju CodeTwo, koniecznie odwiedź naszą stronę internetową. Nasze rozwiązania dla Microsoft 365 i Exchange Server wykorzystywane są przez ponad 80 000 firm ze 150 krajów świata.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Administratorem Twoich danych osobowych jest CodeTwo sp. z o.o. sp. k.
Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności.