Aktualizacja narzędzi do migracji na platformy Exchange Server i Office 365

Na stronie www.codetwo.com dostępne są już nowe wersje naszych programów do migracji na platformy Exchange Server i Office 365.

CodeTwo Exchange Migration i CodeTwo Office 365 Migration zawierają teraz nowe funkcje, które sprawiają, że aktualizacje do nowszych wersji Exchange Server, przenosiny na nowy serwer i migracje do Chmury Microsoft’u stają się jeszcze bardziej bezstresowe i łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej. Inspiracją do wprowadzenia tych zmian były głosy naszych użytkowników – dziękujemy za wszystkie Wasze opinie przekazywane telefonicznie i drogą email!

Najnowsze wersje programów wyposażyliśmy w funkcje:

Automatycznego dopasowywania do siebie skrzynek pocztowych

Zarówno CodeTwo Exchange Migration jak i CodeTwo Office 365 Migration potrafią teraz automatycznie dopasowywać do siebie źródłowe i docelowe skrzynki pocztowe. Co więcej, nowa funkcja pozwala na dopasowanie dowolnej liczby skrzynek, co na pewno ucieszy administratorów migrujących większe objętościowo organizacje. Oba programy wykorzystują do tego celu wartości pól Active Directory <imię> <nazwisko> w tym właśnie układzie. Aby użyć tej funkcji należy wcześniej stworzyć skrzynki pocztowe użytkowników na docelowym serwerze, a potem w panelu administracyjnym programu zaznaczyć skrzynki źródłowe i kliknąć przycisk Automatch. Wyniki procedury można następnie zweryfikować przeglądając szczegółowy raport w formacie HTML.

Procedura automatycznego dopasowywania skrzynek pocztowych podczas migracji do Exchange lub Office 365

Wbudowany asystent połączenia

Dodany w nowej wersji CodeTwo Exchange Migration i CodeTwo Office 365 Migration asystent połączenia (Connection wizard) przeprowadzi Cię przez proces połączenia do serwera źródłowego i docelowego. Na samym końcu asystent wygeneruje raport podsumowujący wykonane działania i poinformuje o statusie wszystkich etapów pre-konfiguracji. Wszystkie kroki zakończyły się sukcesem? To znaczy, że można startować z migracją.

Ostatnie okno asystenta połączenia z wyświetlonymi informacjami o kolejnych krokach

Przetestuj całkowicie za darmo!

CodeTwo Exchange Migration i CodeTwo Office 365 Migration możesz przetestować całkowicie za darmo migrując ograniczoną liczbę elementów (max. 10 z każdego folderu). Żeby przeprowadzić pełną migrację, należy zaopatrzyć się w klucz licencji. Ceny są bardzo konkurencyjne, a ich wysokość zależy od ilości skrzynek pocztowych, które chcesz migrować. Najmniejsze zestawy jakie mamy w ofercie to 50 skrzynek dla CodeTwo Exchange Migration (348 USD) i 100 skrzynek dla CodeTwo Office 365 Migration (90 USD). Dodatkowo, wyznaczając CodeTwo jako partnera (Partner of Record) w swoim planie Office 365, licencję CodeTwo Office 365 Migration można otrzymać zupełnie za darmo. Wsparcie techniczne dla obu produktów nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi kosztami.

Pobierz CodeTwo Exchange Migration 1.2.2
Pobierz CodeTwo Office 365 Migration 1.2.2
Co zrobić, żeby otrzymać CodeTwo Office 365 Migration za darmo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Administratorem Twoich danych osobowych jest CodeTwo sp. z o.o. sp. k.
Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności.