Aktualizacja CodeTwo Exchange Rules 2007, wersja 1.0.4

Dzisiaj opublikowaliśmy nową wersję CodeTwo Exchange Rules 2007 – oprogramowania służącego do centralnego zarządzania firmowymi i osobistymi podpisami w wiadomościach wysyłanych przez serwer Exchange 2007.

Zaktualizowana wersja programu nie zawiera rewolucyjnych zmian, jest odpowiedzią na najbardziej naglące oczekiwania użytkowników. Najważniejszą zmianą jest wsparcie dla Windows Server 2008. Dodaliśmy również funkcjonalność usuwania pustych linii ze stopek w przypadku, gdy zwartość podstawianej zmiennej z Active Directory jest pusta – funkcjonalność ta znana jest z wersji CodeTwo Exchange Rules dla Exchange Server 2003/2000. Poza tym pojawiło się kilka drobnych poprawek, które wymienione zostały na stronie z historią wersji.

Użytkownicy, którzy korzystają z wcześniejszej wersji programu, mogą bez dodatkowych opłat zaktualizować ją do wersji 1.0.4. W tym celu wystarczy pobrać i uruchomić program instalacyjny.

One thought on “Aktualizacja CodeTwo Exchange Rules 2007, wersja 1.0.4


  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

  You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  *

  Administratorem Twoich danych osobowych jest CodeTwo sp. z o.o. sp. k.
  Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności.