5 krówek dla CodeTwo Public Folders

Jeden z naszych programów CodeTwo Public Folders otrzymał najwyższą ocenę w jednym z największych i najbardziej cenionych katalogów z oprogramowaniem TUCOWS. Ocena jest przyznawana na podstawie kilku kryteriów, między innymi użyteczności programu, unikalności funkcjonalności, logiki i przyjazności dla użytkownika, wsparcia klienta, pomocy technicznej, dokumentacji programu. Dzięki swojej wysokiej pozycji we wszystkich tych dziedzinach CodeTwo Public Folders zasłużył na najwyższa nagrodę.

CodeTwo Public Folders jest oprogramowaniem rozszerzającym funkcjonalność programu Microsoft Outlook. Dzięki niemu wielu użytkowników w sieci może współdzielić w czasie rzeczywistym dane w programie Outlook –  kontakty, kalendarze, pocztę, zadania, dokumenty. CodeTwo Public Folders jest atrakcyjną alternatywą dla serwera Exchange, nie tylko pod względem finansowym, ale również pod względem prostoty jego wdrożenia, utrzymania i zarządzania.

TUCOWS to jeden z najbardziej znanych katalogów internetowych i pierwszy, który zaczął udostępniać w Internecie oprogramowanie do pobrania za darmo w wersjach freeware i shareware. Obecnie w katalogu znajduje się ponad 40 000 programów.

Strona główna programu CodeTwo Public Folders

Pobierz CodeTwo Public Folders za darmo

CodeTwo Public Folders na TUCOWS

2 thoughts on “5 krówek dla CodeTwo Public Folders


  1. Nie przypuszczałem, że w moim mieście istnieje taka prężna firma informatyczna. Gratulacje !

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Administratorem Twoich danych osobowych jest CodeTwo sp. z o.o. sp. k.
Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności.