CodeTwo laureatem 2020 Microsoft Partner of the Year w kategorii Customer Experience

W CodeTwo świętujemy kolejny wielki sukces we współpracy z Microsoft. Zdobywszy nagrodę Microsoft Partner of the Year 2019 w kategorii ISV (Independent Software Vendor) za poprzedni rok, w tym roku zostaliśmy laureatem 2020 Microsoft Partner of the Year w kategorii Customer Experience za nasze rozwiązania do zarządzania podpisami email dla Microsoft 365 i Exchange Server.

Nagrody Microsoft Partner of the Year są przyznawane co roku tym partnerom Microsoft, którzy wykazali się dążeniem do doskonałości w dziedzinie innowacji i wdrażania rozwiązań dla klientów w oparciu o technologie Microsoft. W tym roku konkurencja była wyjątkowo liczna. Z ponad 100 krajów spłynęło 3300 nominacji (szczegółowa lista zwycięzców i laureatów dostępna jest na stronie Microsoft). CodeTwo to jedyny laureat z Polski i jedna z zaledwie trzech nagrodzonych w tym roku firm z Europy Środkowo-Wschodniej.

Od samego początku wiedzieliśmy, że nawet najwyższej jakości produkt pozbawiony najwyższej jakości obsługi klienta i UX będzie jak świetny zespół z byle jakim perkusistą. Nikt nie będzie chciał słuchać ich muzyki, choćby nie wiem jak dobrego mieli wokalistę. W CodeTwo za nadrzędną zasadę uznajemy, że pozytywne doświadczenie użytkownika jest ważniejsze niż cele sprzedażowe, a nasi klienci muszą czuć, że spełniamy wszystkie ich potrzeby, bez względu na to, czy reprezentują wielką korporację, czy małą firmę. Dlatego nie skupiamy się na jak najszybszym zamykaniu zgłoszeń do działu Wsparcia Technicznego ani nie chodzi nam o stosowanie trików sprzedażowych. Zamiast tego staramy się odpowiadać na pytania, rozwiązywać problemy i dobrze zrozumieć informację zwrotną płynącą od naszych użytkowników. Co więcej, nasz zespół Wsparcia Technicznego to osoby, które pracują z naszymi programami od lat i znają je na wylot. Im wszystkim chciałbym powiedzieć: Jestem z was dumny!

Szymon Szczęśniak, CEO

Laureatem w kategorii Customer Experience zostaliśmy za zapewnienie najwyższej jakości wparcia technicznego, co zostało potwierdzone niezależnymi opiniami naszych klientów, zweryfikowanymi następnie przez Microsoft. Nagrodę w tej kategorii otrzymuje partner, który buduje relacje z klientami w sposób, który wykracza poza ich oczekiwania i wchodzi z nimi w interakcje, mające na celu zapewnienie pełnego zadowolenia z usługi. W okresie od 1 maja 2019 do 1 maja 2020 poziom satysfakcji naszych klientów był wyższy niż 95%. Nasi klienci przyznali nam najwyższe noty (średnio 9,6/10) za łatwość współpracy biznesowej oraz za zadowolenie ze współpracy z działem Wsparcia Technicznego.

Certyfikat Customer Experience

„Mamy wielki zaszczyt wyróżnić zwycięzców i laureatów konkursu 2020 Microsoft Partner of the Year” – powiedziała Gavriella Schuster, Wiceprezes, One Commercial Partner, Microsoft. „To nasi partnerzy, którzy wychodzą przed szereg, kiedy chodzi o dostarczanie rozwiązań i radzenie sobie ze złożonymi problemami, z którymi muszą mierzyć się firmy na całym świecie – od zdalnej komunikacji i współpracy do wspierania klientów w zagospodarowaniu całego dostępnego im potencjału, korzystając z rozwiązań chmurowych Azure i innych. Serdecznie gratuluję wszystkim zwycięzcom i laureatom.”

Oficjalna ceremonia przyznania nagród odbędzie się 22 lipca podczas Microsoft Inspire 2020, największej konferencji organizowanej dla partnerów Microsoft z całego świata. Z powodu pandemii COVID-19 tegoroczna edycja odbędzie się w formie wirtualnej, dlatego każdy, kto chciałby w niej uczestniczyć, może zarejestrować się tutaj. Wkrótce podamy więcej informacji na temat tego wydarzenia.

Chcielibyśmy także pogratulować wszystkim pozostałym zwycięzcom i laureatom tegorocznych nagród Microsoft Partner of the Year.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Administratorem Twoich danych osobowych jest CodeTwo sp. z o.o. sp. k.
Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności.