CodeTwo świętowało swoje 16-lecie z kowbojskim przytupem

Choć na co dzień zespół CodeTwo skupia się na realizacji swoich zadań, nie oznacza to, że nie potrafimy się dobrze bawić. Bo czy może być ku temu lepsza okazja niż coroczna firmowa impreza urodzinowa? W dalszej części artykułu dzielimy się szczegółami oraz galerią zdjęć prosto z tego wydarzenia.

CodeTwo świętuje swoje 16. urodziny

Firma CodeTwo została założona w 2007 roku przez Michała i Jarka Bednarzy, więc w tym roku obchodziliśmy 16(-bitowe) urodziny firmy. Jako że nasza siedziba mieści się w stolicy Karkonoszy, imprezę urządziliśmy u podnóża tych malowniczych gór. Motywem przewodnim wydarzenia były klimaty amerykańskie, a wielu uczestników ewidentnie owe klimaty poczuło, bowiem spora część przybyłych bawiła się w stosownych przebraniach. Wśród gości nie zabrakło gwiazd: Elvis Presley udowodnił, że wciąż żyje, Hulk Hogan odkurzył swój strój zapaśniczy, i nawet Harley Quinn postanowiła dołączyć do zabawy, co z pewnością doprowadziło do drastycznego spadku przestępczości w Stanach. Nie zabrakło również rdzennych Amerykanów, kowbojów, kowbojek i pin-up girls – do wyboru, do koloru.

16-lecie CodeTwo - 1

Po posileniu się klasycznymi daniami kuchni Amerykańskiej uczestnicy skupili się na zabawach integracyjnych, takich jak konkurs wsadów, mechaniczny byk, gry outdoorowe, beer-pong (czyli piwny ping-pong), curling stołowy, czy też teleturniej „1 z CodeTwo” – każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Uczestników podzielono na drużyny, które zaciekle rywalizowały o trofeum: brandowane klapki CodeTwo, będące przedmiotem pożądania wszystkich zebranych tego dnia gości.

Po zachodzie słońca miała miejsce nieco bardziej oficjalna część wydarzenia. Szymon Szczęśniak, CEO CodeTwo, podsumował ostatnie osiągnięcia firmy oraz wręczył zasłużonym pracownikom nagrody.

Po części oficjalnej swoje podwoje otworzyło miejscowe kasyno, w którym goście mogli spróbować szczęścia w grze w ruletkę, blackjacka czy też pokera. Aby zapewnić bezpieczeństwo (i mieć oko na hazardzistów), wezwano na miejsce (nie do końca miejscową) policję. Przybyła prosto z miasta Roswell, lecz nie tego znanego z aktywności pozaziemskiej 👽, a z miejscowości o bliźniaczej nazwie znajdującej się w stanie Georgia.

Wydarzenie okazało się ogromnym sukcesem i spotkało się z bardzo pozytywnym odbiorem wśród wszystkich uczestników. Była to doskonała okazja dla naszych pracowników, aby spotkać się w pełnym składzie i spędzić wspólnie czas poza pracą.

Poniżej galeria zdjęć z tegorocznej imprezy urodzinowej:

16-lecie CodeTwo - 2
16-lecie CodeTwo - 3
16-lecie CodeTwo - 4
16-lecie CodeTwo - 5
16-lecie CodeTwo - 6
16-lecie CodeTwo - 7
16-lecie CodeTwo - 8
16-lecie CodeTwo - 9
16-lecie CodeTwo - 10
16-lecie CodeTwo - 11
16-lecie CodeTwo - 12

Przy tej okazji kierujemy ogromne podziękowania do wszystkich naszych pracowników – za ich nieustanne zaangażowanie, profesjonalizm i ciężką pracę. To właśnie oni tworzą zespół CodeTwo i pracują w pocie czoła, aby realizować nasz wspólny cel – dostarczać naszym klientom najlepsze oprogramowanie na świecie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Administratorem Twoich danych osobowych jest CodeTwo sp. z o.o. sp. k.
Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności.