10 000 postów na forum outlook.pl

Dzisiaj forum na stronie outlook.pl osiągnęło rozmiar 10 000 postów! Akurat byłem szczęśliwym użytkownikiem, który napisał dziesięciotysięcznego posta. Przyznam się, że trochę na niego polowałem :)

Istnieją oczywiście fora, które mają większe i dużo większe rozmiary. Należy jednak zauważyć, że forum outlook.pl jest specyficzne, ponieważ jest mocno wyspecjalizowane, zajmuje się wąską dziedziną skupiającą się wokół zagadnień związanych z programem Microsoft Office Outlook. Obecnie jest to największe w Polsce forum w całości poświęcone temu programowi. Znajdziecie na nim ogromną liczbę pytań i rozwiązań problemów związanych z wszystkimi obszarami zastosowań programu Outlook, od obsługi poczty, poprzez zarządzanie kontaktami, kalendarzem, zadaniami, aż do przystosowywania Outlook’a do własnych potrzeb przy pomocy makr i projektowania formularzy.

Wiele opracowań ciekawych tematów oraz porad znajdziecie również w dziale Artykuły i Porady witryny outlook.pl.

10 000 postów to świetna okazja do przedstawienia specjalistów w dziedzinie Outlook’a, którzy niedawno do nas dołączyli, a którzy zazwyczaj odpowiadają na Wasze pytania i rozwiązują problemy na forum. Są to:

pmsocho
OShon
pow3r_shell
michu

Osoby te są również moderatorami forum, ale reagują tylko w skrajnych przypadkach, które do tej pory raczej się nie zdarzały.

2 thoughts on “10 000 postów na forum outlook.pl


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Administratorem Twoich danych osobowych jest CodeTwo sp. z o.o. sp. k.
Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności.