CodeTwo Public Folders

Synchronizuj Outlooka pomiędzy wieloma komputerami

CodeTwo Public Folders

CodeTwo Public Folders


Data publikacji: 16.01.2019
Ostatnia wersja: 5.7.4.0
Rozmiar: 119 MB


Wspierane platformy

Syncing Master i Outlook Add-in:
Windows Server 2016(1) / 2012 R2 / 2012 / 2008 R2 / 2008 / 2003 R2 / 2003
Windows 10(2) / 8.1 / 8 / 7 / Vista / XP SP3

Wsparcie dla wersji 32-bitowych i 64-bitowych

Outlook Add-in:
Microsoft Outlook 2016 / 2013 / 2010 / 2007 / 2003

Wsparcie dla wersji 32-bitowych i 64-bitowych

Aplikacje mobilne:
Android 2.3 lub nowszy
iOS 5.x lub nowszy(3)

(1) Jeżeli po zakończeniu instalacji nie możesz znaleźć programu, zastosuj się do tego artykułu KB.
(2) W przypadku gdy program nie działa po aktualizacji Windows 7 lub 8.1 do Windows 10, zainstaluj go ponownie na nowym systemie.
(3) Opcje Sync from iPhone oraz Sync to iPhone działają w ograniczonym zakresie dla systemu iOS 11. Dowiedz się więcej.Pobierz bezpłatną wersję próbną CodeTwo Public Folders

Pobierz 30-dniową wersję próbną

albo zamów pełną wersję programu tutaj

Instrukcja instalacji

CodeTwo Public Folders składa się z dwóch modułów: Modułu Centralnego (Syncing Master) i Aplikacji Klienckich (Client Apps). Aplikacje Klienckie to Outlook addin, File Sharing App i aplikacje mobilne.

 

Najpierw zainstaluj Moduł Centralny (Syncing Master) na jednym z komputerów w Twojej sieci *. Na początku nie wymaga on jakiejkolwiek konfiguracji.

 

Następnie zainstaluj Aplikację Kliencką (Client Apps) na komputerach, które będą używane do współdzielenia danych Outlooka oraz zwykłych plików.

 

Kiedy zakończy się instalacja Modułu Centralnego jak i aplikacji klienckich, pojawi się okienko z krótką prezentacją, która pomoże Ci rozpocząć pracę z programem.

 

Natychmiast po zakończeniu instalacji program będzie łączył się do wersji demo Modułu Centralnego (Syncing Master), co pozwoli na szybkie zapoznanie się z funkcjonalnościami programu. Dowiedz się, jak połączyć Aplikację Kliencką z Twoim Modułem Centralnym...

Wersja demo Modułu Centralnego jest dostępna publicznie i może być używana wyłącznie w celach testowych. Nie używaj wersji demo do współdzielenia wrażliwych i poufnych danych, ponieważ będą one widoczne dla użytkowników innych organizacji połączonych do wersji demo Modułu Centralnego (Syncing Master). Przetwarzanie lub przechowywanie jakichkolwiek danych osobowych w wersji demo Modułu Centralnego jest surowo zabronione! Wszystkie dane znajdujące się na serwerze demo są usuwane w każdy piątek.

Pobierz aplikacje mobilne!

CodeTwo Public Folders posiada dedykowane aplikacje mobilne, które pozwolą Ci współpracować z Twoim zespołem nawet, jeśli jesteś poza biurem i nie masz przy sobie komputera. Pobierz aplikację z Google Play Store lub z Apple App Store i uzyskaj stały dostęp do swoich publicznych kalendarzy, kontaktów i zadań z telefonu lub tabletu!

Google Play
 
AppStore
 
albo zeskanuj kod
za pomocą 
telefonu
PF - QR Androidalbo zeskanuj kod
za pomocą 
telefonu
PF - QR iOS

Możesz używać naszego programu z:

CodeTwo Task Workflow - Freeware

CodeTwo Task Workflow - Freeware

Teraz, kiedy już możesz współdzielić zadania w Outlooku z innymi, wszystkie swoje projekty możesz bezpośrednio nadzorować w Outlooku. CodeTwo Task Workflow doda kilka dodatkowych funkcji do zadań w Outlooku, który wraz z możliwościami udostępniania folderów CodeTwo Public Folders, zamieni Outlooka w prawdziwe narzędzie do zarządzania projektami. Dowiedz się więcej i pobierz za darmo...


CodeTwo CatMan - Freeware

CodeTwo CatMan - Freeware

Chcesz współdzielić kategorie Outlooka z innymi użytkownikami? Zainstaluj CodeTwo CatMan i pozwól swoim współpracownikom pracować na ujednoliconych nazwach i kolorach kategorii Outlooka. Program jest całkowicie bezpłatny i w pełni kompatybilny z CodeTwo Public Folders. Dowiedz się więcej i pobierz za darmo...


* Aby szybko przetestować funkcjonalności programu, wcale nie musisz instalować Modułu Centralnego! Zainstaluj tylko wtyczkę Outlooka na kilku komputerach i współdziel dane poprzez połączenie się z naszym serwerem demo. Dowiedz się więcej...

Wersja próbna vs. Wersja pełna programu

Wersja próbna programu jest w pełni funkcjonalna, a jej jedynym ograniczeniem jest to, że nie może być używane dłużej niż 30 dni.

Przed lub po zakończeniu okresu próbnego, możesz zakupić klucz licencyjny, który aktywuje CodeTwo Public Folders do pełnej wersji. Po dokonaniu aktywacji, będziesz mógł używać programu bez żadnych ograniczeń, a wszystkie ustawienia oraz dane z okresu próbnego zostaną zachowane.

Aktualizacja

Aby zaktualizować program do najnowszej wersji, uruchom instalator programu. Poprzednia wersja zostanie automatycznie wykryta i zaktualizowana. Wszystkie ustawienia oraz dane zostaną zachowane. Dowiedz się więcej o procesie aktualizacji.

Nasi Klienci: